ارسال به دیگران پرینت

رستم قاسمی | رستم قاسمی وزیر راه | استعفای رستم قاسمی وزیر راه

جدید ترین اخبار از استعفای رستم قاسمی | خبر جدید نماینده مجلس از استعفای وزیر راه

رسما به ما چیزی اعلام نشده است بعضی از رسانه‌ها موضوع را اعلام کردند

صدیف بدری، درباره مطرح شدن استعفای وزیر راه و شهرسازی گفت: رسما به ما چیزی اعلام نشده است بعضی از رسانه‌ها موضوع را اعلام کردند. به طور رسمی هم دولت چیزی نگفته است و آقای  رستم قاسمی هم چیزی مطرح نکرده و این مسئله رسمی نیست و یکسری بحث‌های بیرونی است.

وی درباره اینکه وزیر راه گفته است هنگامی که از خارج از کشور به فرودگاه امام می‌آیم احساس می‌کنم وارد روستا شده‌ام؛ حال باتوجه به این گفته وزیر  راه شهرسازی برای توسعه و بهره‌برداری از ظرفیت فرودگاه‌ها چه باید کرد، اظهار داشت: به نظر من همانند کشورهای توسعه یافته فرودگاه‌های کشور مخصوصا فرودگاه امام دارای ظرفیت‌هایی است که باید از آن استفاده کنیم و بخش‌های خصوصی در این امر بسیار می‌توانند کمک کنند.

این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از ظرفیت و توانمندی‌های فنی و سرمایه‌گذاری‌های مالی باید استفاده کنیم که توجیه سرمایه‌گذاری هم داشته باشد که این امر اگر در دست بخش خصوصی قرار بگیرد بهتر است و فرودگاه امام ظرفیت بالایی برای این کار دارد.

 درباره اینکه برای توسعه فرودگاه‌های کشور در کمیسیون عمران بحثی شده است یا خیر، گفت: بحث شده اما برنامه مشخصی که دولت بیاورد و بگوید توسعه فلان فرودگاه توجیه دارد و بخش خصوصی راغب شود که سرمایه‌گذاری صورت بگیرد، نداشته‌ایم.

این عضو کمیسیون عمران بیان کرد: متاسفانه دولت برنامه‌ای برای توسعه فرودگاه‌ها نیاورده است حالا با توجه به این که وزیر گفته وقتی وارد فرودگاه امام می‌شوم انگار وارد روستا شده‌ام شاید توسعه در فرودگاه‌ها بالاخره صورت گیرد

منبع: دنیای اقتصاد
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   این بی شرف ، مشتی از خروار مسوولین ریا کار و دزد ودروغگوی جمهوری اسلامیه .

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی