ارسال به دیگران پرینت

برای ثروتمند شدن با محصولات یکبار مصرف کاملا آماده شوید

به شما پیشنهادی می دهیم تا بتوانید به راحتی زندگی خود را با محصولات یکبار مصرف پزشکی دگرگون کنید پس خود را برای داشتن زندگی راحت آماده کنید.

به شما پیشنهادی می دهیم تا بتوانید به راحتی زندگی خود را با محصولات یکبار مصرف پزشکی دگرگون کنید پس خود را برای داشتن زندگی راحت آماده کنید.

قیمت دستکش یکبار مصرف

همان طور که گفتیم قیمت دستکش یکبار مصرف با توجه به کیفیت و مواد آن متفاوت بوده و شما می توانید با توجه به کیفیت آنها برند مورد نظر خود را خریداری نمایید. اما توجه داشته باشید که این محصول باید کاملا بهداشتی بوده و از مواد درجه یک ساخته شده باشد تا سلامت شما را در پی داشته باشد چرا که امروزه برخی تولید کنندگان از مواد بی کیفیت و چند بار مصرف شده استفاده می کنند.

معمولا افرادی که در زمینه پزشکی فعالیت دارند، نیازمند دستکش جراحی عمده هستند، چرا که این دستکشها قابلیت چند بار استفاده شدن را ندارند و به صورت کاملا بهداشتی و یک بار مصرف مورد استفاده قرار می گیرند. دستکشهای جراحی در هنگام انجام عملهای پزشکی و یا معاینات پزشکی استفاده می شوند و به منظور جلو گیری از انتقال آلودگیها از بیمار به پزشک و حتی بر عکس می باشند.

4-1

برنامه دماسنج بدن

در گذشته اندازه گیری دما تنها با وسایلی همچون ترمومتر جیوه ای و ترمومتر دیجیتالی و دماسنج جیوه ای امکان پذیر بوده اما همانطور که می دانید دسترسی به این وسایل مخصوصا در زمانی که به صورت اورژانسی نیاز به اندازه گیری دما است بسیار سخت می باشد از این رو برنامه دماسنج بدن مخصوص اندروید را برنامه ای کاربردی در زندگی انسان به شمار می آورند. برنامه دماسنج و دماسنج میله ای در واقع به گونه ای طراحی شده که تمام دماهایی که بدن احتمال دارد داشته باشد را با دقت اندازه گیری بسیار بالایی نیز نشان می دهد به صورت رایج می توان گفت این برنامه دما در بازه 32 درجه سانتی گراد تا 42 درجه سانتی گراد را به خوبی اندازه گیری می کند. 

4-2

حراج دستکش لاتکس

یکی از محصولاتی که بیشتر در بیمارستانها کاربرد دارد دستکش لاتکس می باشد که شما می توانید با قیمت مناسب این محصولی که ما بصورت باکیفیت در معرض فروش قرار دادیم را از ما خرید کنید  و از حراج دستکش لاتکس استفاده کنید. تقاضا برای دستکش‌های لاتکس در اوایل دهه 1990 با افزایش مراقبت‌های بهداشتی HIV و آگاهی از خطرات افزایش یافت؛ پس از استفاده از دستکش‌های معاینه پزشکی لاتکس در بیمارستان، بسیاری از متخصصان دیگر مانند دندانپزشکی، امدادگران و افسران پلیس شروع به پوشیدن دستکش‌های لاتکس کردند. امروزه روش تولید بسیار ساده است.

4-3

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی