ارسال به دیگران پرینت

ندا بیات | دادگاه ندا بیات

ندا زنده است! | دختری که شعارهای نا به هنجار بر روی ماشین پلیس نوشته بود

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان گفت: امروز دادگاه رسیدگی به پرونده دختری که روز ۴ آبان‌ماه روی سقف خودروی نیروی انتظامی در خیابان سعدی زنجان شعارهای ساختارشکن داده و به مامورین انتظامی توهین کرده بود، برگزار شد.

دادگاه ندا بیات

حجت‌الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی‌نیارکی رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به پروژه کشته‌سازی رسانه‌های بیگانه در مورد فردی به نام ندا بیات، گفت: رسانه‌های معاند ادعا کرده بودند فردی به نام اعظم آمندی معروف به (ندا بیات) در جریان اغتشاشات در زنجان کشته شده است که بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد فرد مورد اشاره زنده بوده و امروز (۱۷ آبان‌ماه) در دادگاه انقلاب زنجان برای دفاع از اتهامات خود حاضر بوده است.

وی افزود: امروز دادگاه رسیدگی به پرونده دختری که روز ۴ آبان‌ماه روی سقف خودروی نیروی انتظامی در خیابان سعدی زنجان شعارهای ساختارشکنانه داده و به مامورین انتظامی توهین کرده بود، برگزار شد.

صبح امروز خبری در فضای مجازی منتشر شده که در این خبر ادعا شده «ندا بیات» دختری که روی خودروی نیروی انتظامی رفته بود، در یکی از بیمارستان‌های زنجان جان سپرده است که با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته مشخص شده این فرد با حضور در دادگاه به دفاع از اتهام انتسابی خود پرداخته است.

صادقی‌نیارکی بیان کرد: رسانه‌های بیگانه با دروغ‌پردازی و انتشار اخبار کذب برای کشته سازی و دعوت از مردم برای تجمع و تشییع جنازه کسی که زنده است، درصدد ایجاد ناامنی و بر هم زدن نظم جامعه هستند که در این مورد هم دروغ آن‌ها مشخص و راهبرد رسانه‌ای آن‌ها برای کشته سازی راه به جایی نبرد.

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان در رابطه با قاطعیت دستگاه قضایی استان در برخورد با افرادی که درصدد ایجاد ناامنی هستند، گفت: دستگاه قضایی با کسانی که درصدد ایجاد ناامنی هستند و قصد بر هم زدن نظم عمومی جامعه را دارند با قاطعیت برخورد خواهد کرد و در این خصوص هیچ مسامحه‌ای نخواهد شد.

گفتنی است متهم اعظم آمندی صبح امروز و در پاسخ به سوال رئیس دادگاه انقلاب زنجان مبنی بر اینکه چرا اقدام به ایستادن روی سقف ماشین نیروی انتظامی کرده و به ماموران توهین کرده، گفته است: از این کار خود پشیمانم، بنده مشکل خانوادگی و همچنین افسردگی دارم و این اقدام را از روی عمد انجام نداده‌ام.

متهم همچنین در پاسخ به سوال دیگر رئیس دادگاه مبنی بر اینکه در فضای مجازی اعلام شده شما کشته شدید و امروز تشییع جنازه شماست؟ با لبخندی گفته است: همه این حرف‌ها دروغ است، پس چطور من هم اکنون با سلامتی کامل در دادگاه هستم؟

منبع: انتخاب
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی