ارسال به دیگران پرینت

مدل یقه | مدل لباس

کدام مدل یقه برای کدام اندام مناسب است؟ | انواع مدل یقه لباس کدام است؟

برای انتخاب مدل لباس مناسب فقط نباید روی زیبا بودن لباس تمرکز کنید بلکه باید مدل یقه آن را بررس کنید و ببینید آیا شما با این مدل یقه زیبا می‌شوید ؟ آیا مدل یقه لباس مناسب فرم اندام شما هست یا خیر؟

کدام مدل یقه برای کدام اندام مناسب است؟ | انواع مدل یقه لباس کدام است؟

انواع مدل یقه لباس

لباس زنان دارای انواع متنوع از مدل یقه است که ما در این بخش از نمناک آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

یقه

 

یقه گرد

یقه گرد اولین و ساده ترین مدل یقه ای است که همه ما میشناسیم و لباس های زیادی با این مدل یقه داریم، یقه گرد انتخابی مناسب و تضمین شده برای خانم هایی است که بالاتنه لاغر و ظریفی دارند اگر بالاتنه چاقی دارید بهتر است این مدل یه را فراموش کنید.

یقه هفت

 

یقه هفت مخصوص خانم هایی است که اندام شان به شکل مثلث وارونه است یعنی بالاتنه چاق تری نسبت به پایین تنه دارند، لباس های یقه هفت چاق بودن بالاتنه را پنهان میکنند پس اگر بالاتنه درشتی دارید از این مدل یقه استفاده کنید.

یقه مربعی

یقه مربعی ظاهری کلاسیک به خانم ها میبخشد و برای افرادی که لباس های ساده میپسندند مناسب است، لباس های ساده با یقه مربعی شما را بسیار باکلاس نشان میدهند مخصوص اگر لباس مجلسی باشد.

یقه قایقی

یقه قایقی انتخاب مناسبی برای پیراهن های رسمی است. اگر یقه لباس شب یا مجلسی شما قایقی است، بهتر است قد لباس، بلند باشد تا جلوه لباس و یقه را بیشتر کند. یقه قایقی برای افرادی که سر شانه های درشت و پهن، بازوهای گوشتی و بالا تنه درشت دارند، درست ترین انتخاب است. این مدل یقه برای صورت های کشیده هم مناسب است.

یقه

یقه اسکی

یقه های اسکی و برگردان بزرگ، برای خانم ها با گردن های بلند و همچنین صورت های کشیده مناسب است. کسانی که بالاتنه درشت و بزرگی دارند نباید به سراغ این یقه ها بروند زیرا به دلیل داشتن پارچه های اضافی، اندام را درشت تر نشان می دهد.

یقه ملوانی

این مدل یقه برای خانم هایی با گردن بلند و صورت های بیضی، مستطیلی، کشیده، لوزی شکل و مثلث وارونه مناسب است. انتخاب این لباس برای آنهایی که صورتی گرد یا مربعی شکل دارند، باعث پهن تر و گرد تر به نظر رسیدن صورت می شود.                                                                                                                     

یقه هالتری

یقه هالتری به یقه هایی گفته می شود که پشت گردن می افتند. این مدل یقه ها برای خانم هایی مناسب است که شانه های آنها درشت و تو پر است. فقط دقت داشته باشید که بندی که دور گردن می افتد نازک نباشد. 

 
منبع : محیا
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه