ارسال به دیگران پرینت

لیدر | لیدر های اغتشاشگر | بازداشت لیدر های اغتشاشگر

لیدرهای اصلی اغتشاشگران در بوشهر دستگیر شدند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر افزود: عمق بخشی زیرسازی ارتباطی با مخاطبان، تبلیغ لذت گرایی و سبک زندگی غربی، شبکه سازی، هیجان سازی، تخلیه هیجان با خشونت علیه حکومت و بالا آوردن عَلَم در حوزه فرهنگ به نحو خاص شش مرحله هویت سازی دشمن است.

اکبر پورات عصر یکشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی  استان بوشهر  اظهار داشت: دشمن در حال هویت سوزی و هویت سازی است و این مهم در ناآرامی‌های اخیر به‌ویژه در بین نوجوانان و جوانان مشهود بود 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر افزود: عمق بخشی زیرسازی ارتباطی با مخاطبان، تبلیغ لذت گرایی و  سبک زندگی  غربی، شبکه سازی، هیجان سازی، تخلیه هیجان با  خشونت  علیه حکومت و بالا آوردن عَلَم در حوزه فرهنگ به نحو خاص شش مرحله هویت سازی دشمن است.

وی گفت: ریشه کنشگری جوانان و اقداماتی که از ناحیه آنان در ناآرامی‌های اخیر صورت می‌گرفت به نوعی مشکلات فرهنگی و تلاش دشمن در این حوزه بود و لذا اقدام جهادی در حوزه فرهنگی ضروری است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: برای ترویج فرهنگ اسلامی همه دستگاه‌ها باید بسیج شوند.

وی افزود: از اصلی‌ترین اقدامات در این زمینه توجه به روایت‌گری در حوزه فرهنگ و تبیین شبهات مطرح شده از ناحیه دشمنان و معاندان است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: ۱۳ آبان فرصت بی‌نظیری برای تبیین حقایق در بین جوانان و نوجوانان است و در این زمینه باید اقدام جهادی در راستای جهاد تبیین انجام شود.

وی با تاکید بر ضرورت استکبارستیزی و تببین چهره شیطانی آمریکا را در این برهه کنونی بیان کرد: این دولت شیطانی در تلاش است به ابعاد جامعه به‌ویژه در حوزه آموزش و پرورش نفوذ کند.

پورات با بیان اینکه امنیت پایدار در استان بوشهر وجود دارد، تصریح کرد: در حال حاضر استان بوشهر بنا به همدلی و تعامل مسئولان و نجابت مردم استان از فضای امن و آرام برخوردار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه در ناآرامی‌های اخیر هیچ‌گونه خسارت مالی و جانی در استان بوشهر نداشتیم افزود: در بخشی از تجمعات، ضد انقلاب به دنبال سوءاستفاده از فضای ایجاد شده بود که با درایت مسئولان و همراهی مردم به موقع خنثی شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تأکید بر هوشیاری آحاد جامعه در مراقبت از حیله‌های شیطانی استکبار جهانی از خنثی شدن عملیات ضد انقلاب در استان خبر داد و تصریح کرد: در روزهای اخیر لیدرهای اصلی اغتشاشگران که با شبکه‌های معاند خارج از کشور در ارتباط بودن دستگیر شدند.

منبع: تسنیم
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی