ارسال به دیگران پرینت

حمله |حمله به پلیس| حمله نوجوانان به پلیس

حمله نوجوانان 16 ساله به کانکس پلیس لوشان | این جوان ها کانکس را به آتش کشیدند

: خانواده‌ها باید پیامدهای قانونی و بلندمدت دستگیری و محکومیت را برای فرزندانشان تشریح کرده و نظارت بیشتری بر فرزندانشان داشته باشند.

حمله نوجوانان 16 ساله به کانکس پلیس لوشان

سرهنگ حسین حسن‌پور در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی  اقدام نافرجام  عده‌ای مبنی بر به  آتش کشیدن کانکس پلیس راهنمایی و رانندگی لوشان  ، شناسایی و دستگیری عاملان این اقدام در دستورکار پلیس شهرستان رودبار قرار گرفت. 

وی با بیان اینکه با اشرافیت پلیس عاملان تعرض به کانکس پلیس راهنمایی و رانندگی لوشان در کمتر از ۴۸ ساعت شناسایی و  دستگیر  شدند، افزود: ۴ متهم این پرونده پس از اعتراف به اعمال مجرمانه و ابراز ندامت و پشیمانی از اقدامات خود تحت تاثیر شبکه‌های معاند با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان میانگین سنی افراد دستگیر شده را ۱۶ سال اعلام کرد و گفت: خانواده‌ها باید پیامدهای قانونی و بلندمدت دستگیری و محکومیت را برای فرزندانشان تشریح کرده و نظارت بیشتری بر فرزندانشان داشته باشند.

سرهنگ حسن‌پور در پایان از شهروندان خواست هرگونه اطلاعات و اخبار در خصوص فعالیت مخلان نظم و امنیت را از طریق مرکز فوریت‌های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع: رکنا
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   تخم مرغ دزدشتردزدمی شودبایدتنبیه بشونداگردیدانس خودش راداربزند.ترحم بس است

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی