ارسال به دیگران پرینت

آریا عظیمی نژاد | ایست قلبی آریا عظیمی نژاد

ایست قلبی آریا عظیمی نژاد | ماجرای به کما رفتن داور عصر جدید در پی نارسایی قلبی+ویدئو

آریا عظیمی نژاد متولد 5 اردیبهشت 1352 در تهران است، آریا عظیمی نژاد آهنگساز موسیقیدان است آریا عظیمی نژاد داور عصرجدید است به تازگی آریا عظیمی نژاد در غم از دست دادن مادرش به سوگ نشست.ماجرای ایست قلبی و مرگ آریا عظیمی نژاد داور عصر جدید در ادامه این خبر بخوانید.

  آریا عظیمی نژاد  متولد 5 اردیبهشت 1352 در تهران است،  آریا عظیمی نژاد  آهنگساز موسیقیدان است  آریا عظیمی نژاد  داور عصرجدید است به تازگی  آریا عظیمی نژاد  در غم از دست دادن مادرش به سوگ نشست.ماجرای ایست قلبی و مرگ آریا عظیمی نژاد داور عصر جدید در ادامه این خبر بخوانید.

ماجرای ایست قلبی و مرگ آریا عظیمی نژاد داور عصر جدید

آریا عظیمی نژادد اور برنامه عصر جدید در گفتگویی از تجربه به کما رفتن خود و اتفاقات عجیب بعد از آن می‌گوید.

آریا عظیمی نژاد آهنگساز و داور برنامه عصر جدید در گفتگویی از تجربه عجیبش در زندگی گفت. او در این گفتگو عنوان می‌کند که چند سال پیش به سبب نارسایی قلبی به بیمارستان مراجعه می‌کند که در پی اتفاقاتی به کما می‌رود و مرگ را تجربه می‌کند. این آهنگساز در صحبت‌های خود در خصوص این اتفاق از اصطلاح «تجربه ناگوار و درخشان» یاد می‌کند؛ و اینکه تجربه‌ای بسیار عجیب را گذرانده است و صحبت از جزئیات این اتفاق برایش سخت است. از اینکه دیگر تغییری حاصل نمی‌شود و ادراک ما از خودمان تغییر می‌کند.

منبع: شما نیوز
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • امير ارسالی در

   بسيار عالي و اموزنده

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی