ارسال به دیگران پرینت

ابراهیم رئیسی | ابراهیم رئیسی با لباس شخصی

عکس‌های متفاوت و دیده‌نشده از ابراهیم رئیسی با لباس شخصی+تصویر

در این مطلب تصاویری از ابراهیم رئیسی با لباس شخصی را مشاهده می کنید که تابحال دیده نشده است.

عکس‌های متفاوت و دیده‌نشده از ابراهیم رئیسی با لباس شخصی+تصویر

ابراهیم رئیسی رئیس جمهور فعلی ایران دارای سابقه سیاسی و انقلابی پرباری است و از سال های اولیه انقلاب در این دستگاه حضور داشته . امروز می‌خواهیم عکس هایی از ابراهیم رئیسی با لباس شخصی را برای شما قرار دهیم

عکس های ابراهیم رئیسی با لباس شخصی

تصاویری متفاوت از رئیسی در فضای مجازی جلب توجه کرده است.

عکس های متفاوت و زیرخاکی جوانی رئیسی با لباس شخصی را ببینید:

reisi-ba-lebas-shakhsi

درباره فعالیت های انقلابی ابراهیم رئیسی

با پیروزی انقلاب اسلامی، سید ابراهیم رئیسی از همان ابتدا به مجموعه شهید بهشتی در قوه قضائیه پیوست و دوره‌هایی را زیر نظر آن شهید سپری کرد. نخستین مسئولیت مهم رئیسی در سال ۱۳۵۹ و با دادیاری شهرستان کرج شروع شد که اندکی بعد به سمت دادستان کرج ارتقاء یافت.

reisi-ba-lebas-shakhsi-1

در تابستان ۱۳۶۱ رئیسی همزمان با دادستانی کرج، حکم دادستانی همدان را هم نیز دریافت کرد تا اینکه مدتی بعد به عنوان دادستان کل استان همدان منصوب و تا سال ۱۳۶۳ در سمت باقی ماند. رئیسی در سال ۱۳۶۴ به عنوان جانشین دادستان انقلاب تهران منصوب شد و به این ترتیب، دوره مدیریت قضایی ایشان در تهران آغاز شد. بعد از رحلت امام (ره) حجه الاسلام دکتر رئیسی با حکم رئیس قوه قضائیه وقت به سمت دادستان تهران منصوب شد و از سال ۱۳۶۸ تا ۱۳۷۳ به مدت پنج سال این مسئولیت را برعهده داشت.

reisi-ba-lebas-shakhsi-2

رئیسی پس از آن به مدت ۱۰ سال در سمت ریاست سازمان بازرسی کل کشور فعالیت کرد و از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۳ نیز به عنوان معاون اول قوه قضائیه مشغول به فعالیت بود. از سال ۱۳۹۳ وی در سمت دادستان کل کشور مشغول به فعالیت شد، اما در اسفند ۱۳۹۴ با حکم رهبر معظم انقلاب به تولیت آستان قدس رضوی منصوب شد.

reisi-ba-lebas-shakhsi-3

رئیسی در مرداد ۱۳۹۶ به عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شد و پس از فوت آیت الله هاشمی شاهرودی و انتصاب آیت الله آملی لاریجانی به سمت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، در اسفند ۱۳۹۷ با حکم رهبر معظم انقلاب به ریاست قوه قضائیه منصوب شد. رئیسی همچنین در دور چهارم و پنجم مجلس خبرگان رهبری، نماینده مردم خراسان جنوبی بوده است.

منبع: خبر آنلاین
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • مصطفی قربانی ارسالی در

   فقط،هخخخخخخ خخخخخخخ خخخخخخخ ،چه اظهارنظرها وسئوالهای ناب وحقیقتی، رک ،واقعی،حقیقت وبدون پرده پوشی ،
   کی باید پاسخ بده،از این دکترها،مهندسها،حجت الاسلامهاوایت الله هاوروئساخدامیداندکدامشان شایسته این القاب وپستهاهستندکه امروزمملکت به اینجارسیده،
   خدایا به دادمان برسد.

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی