ارسال به دیگران پرینت

توله یوز | توله یوز ایرانی | دزدیده شدن توله یوز‌ ایرانی

پیروز توله یوز ایران دزدیده شد؟

درباره زمان جدا شدنش از پیروز توضیح داد: فعلا هنوز این جدای زود است چون یوزها در طبیعت در این سن هم وابستگی زیادی به مادرشان دارند بنابراین اگر الان بخواهم این وابستگی را کم کنم و شب توله را تنها بگذارم اذیت می شود روی این حساب شب ها در کنارش در فضای باز سایت پردیسان می خوابم تا بدن پیروز کم کم به تغییر دما عادت کند.

پیروز توله یوز ایران دزدیده شد؟

علیرضا شهرداری گفت: الان ۱۶ شب است که با پیروز در فضای باز سایت پارک پردیسان می خوابم چون باید پوشش بدن پیروز به مرور به هوای سرد عادت کند، از این رو اینکه هم روز و هم شب در مهمانسرا و فضای بسته باشد اتفاق خوبی نیست و باید بدنش با تغییر دما عادت کند و به تناسب فصل مقاوم شود.

وی درباره زمان جدا شدنش از پیروز توضیح داد: فعلا هنوز این جدای زود است چون یوزها در طبیعت در این سن هم وابستگی زیادی به مادرشان دارند بنابراین اگر الان بخواهم این وابستگی را کم کنم و شب توله را تنها بگذارم اذیت می شود روی این حساب شب ها در کنارش در فضای باز سایت پردیسان می خوابم تا بدن پیروز کم کم به تغییر دما عادت کند.

وی تاکید کرد: شایعه ای مبنی بر اینکه پیروز را دزدیدند صحت ندارد؛ کسانی که این حرف ها را می زنند قطعا می خواهند فالوور جمع کنند.

۱۰ اردیبهشت ماه امسال سه توله یوز در توران سمنان به دنیا آمد و بارقه امیدی در دل دوستداران محیط‌زیست ایجاد شد، چون یوز گونه‌ای در خطر انقراض است اما مادر توله‌ها را تحویل نگرفت؛ دو توله تلف شد؛ اکنون پیروز سومین توله ۵ ماهه است و در پردیسان زندگی می‌کند و حالش هم خیلی خوب است.

منبع: ايسنا
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی