ارسال به دیگران پرینت

اعتراض | تجمع اعتراضی مردم | تجمع اعتراضی مردم در تهران

تجمع اعتراضی مردم در خیابان حجاب تهران + ویدئو

هسته مرکزی این تجمع از ساعت ۵ بعدازظهر با حدود ۵۰ نفر در تقاطع خیابان وصال آغاز شد. این افراد بعضا کشف حجاب کرده و شعارهایی علیه جمهوری اسلامی و مسئولان سردادند.

گزارش فارس از تجمع اعتراضی در خیابان حجاب تهران

خبرگزاری فارس نوشت: امروز تجمع اعتراضی  در محدوده خیابان حجاب و بلوارکشاورز تهران برگزار شد. 

هسته مرکزی این تجمع از ساعت ۵ بعدازظهر با حدود ۵۰ نفر در تقاطع خیابان وصال آغاز شد. این افراد بعضا کشف حجاب کرده و شعارهایی علیه جمهوری اسلامی و مسئولان سردادند. 

خبرنگار فارس از آتش زدن چند سطل زباله و سنگ‌پرانی به ماشین پلیس توسط تجمع‌کنندگان اعتراضی  گزارش می‌دهد. با گذشت حدود یک ساعت از حضور این افراد که منجر به ترافیک سنگین در محدوده بلوار کشاورز شده بود، یگان ویژه با گشت موتوری وارد صحنه شد و با استفاده از باتوم و گاز اشک‌آور افراد را متفرق کرد.

خبرنگاران فارس جمعیت معترضان را در ساعت ۱۹ حداکثر بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفر در دسته‌های ۳۰ تا ۴۰ نفره تخمین می‌زنند. پلیس چندنفر را بازداشت کرده و اینترنت موبایل در این محدوده ضعیف شده و ترافیک بسیارسنگین است.

به مرور برخی نیروهای لباس شخصی هم وارد صحنه شدند، به نحوی که تعداد نیروهای پلیس و لباس شخصی‌ها و مردمی که نظاره‌گر هستند، چندین برابر تجمع‌کنندگان است.

منبع: چند ثانیه
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • حمید کلباسی ارسالی در

   یک احمق سنگی به چاه انداخت که صد تا احمقتر نمیتونن در بیارن

  • ناشناس ارسالی در

   دمشان گرم خدا قوت یک عده عوضی می خواهند ازآب گل آلود ماهی بگیرند این ها بخاطر مهسا امینی نیامده اند این ها منافق واوباش گرند والا آدم سالم سطل آشغال که بیت المال است را آتش نمی زند

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی