ارسال به دیگران پرینت

بازنشستگان | وام بازنشستگان

بازنشستگان برای وام فوری قرض الحسنه سریعا اقدام کنند + لینک ثبت نام و جزئیات

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از فراهم شدن امکان پرداخت تسهیلات اعتباری ۴ میلیون تومانی سفر به بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش، به صورت قرض الحسنه خبر داد.

وام بازنشستگان

محمود مرتضایی فرد با اعلام این خبر گفت: این تسهیلات بانکی به مبلغ ۴ میلیون تومان با دوره بازپرداخت یکساله و نرخ کارمزد ۴ درصد به متقاضیان ارائه می شود. بازپرداخت این تسهیلات یک ماه پس از پرداخت، از حقوق فرد بازنشسته کسر خواهد شد.

جزئیات پرداخت تسهیلات بانکی قرض الحسنه

وی اظهارکرد: بازنشستگان علاوه بر امکان استفاده از کمک هزینه سفر که تابع شرایط بهره مندی از سهمیه تورها است، می توانند از تسهیلات بانکی قرض الحسنه چهار میلیون تومانی (درصورت دارا بودن شرایط اخذ تسهیلات) نیز بهره مند شوند.

مرتضایی فرد ادامه داد: متقاضیان برای استفاده از این تسهیلات می توانند از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق به نشانی sabasrm.ir و از طریق لینک طرح های یاری (خدمات گردشگری و سفر) به سامانه تورهای مسافرتی شرکت پرشین گلف متصل شده و اقدام به ثبت نام در تورهای تعریف شده این شرکت کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، وی افزود: پس از انجام ثبت نام متقاضی در تورهای اعلامی از سوی شرکت پرشین گلف، در صورت تمایل به استفاده از تسهیلات اعتباری، ابتدا مبلغ ۴ میلیون تومان از کل هزینه تور کسر شده و مبلغ باقیمانده به صورت نقدی توسط متقاضی به شرکت پرداخت می شود.

لازم به یادآوری است که خدمات گردشگری صندوق بازنشستگی کشوری تنها از طریق سامانه تورهای مسافرتی شرکت پرشین گلف با نام “سامانه خاتم تور” به بازنشستگان تحت پوشش ارائه می شود. متقاضیان می توانند از طریق لینک khatamtour.com یا از طریق مراجعه به شرکت پرشین گلف یا تماس با آن شرکت با شماره تلفن ٨۶٨٢-٠٢١ از فرایند ارائه این خدمات و تورهای شرکت مطلع شوند.

 

منبع: اقتصاد آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   بازنشستاسایر سطو بخدا مسخره کردن دروغ میگن ۳۸ درصد ۵۵۰۰۰۰ همش در وغ یه مشت پیر مرد محترم خدارو خوش نمیاد مسخره کنید کلن ۲۰ درصد حقوق اضاف کردید و میگن ۳۸ درصد و ۵۱۵۰۰۰ الکی

  • Akbar ارسالی در

   اخه بچه زرنگ اون کسی که محتاج ۴ تومن هست میتونه سفر تفریحی بره
   یهو بگید بمیدیم این سنگینتره

  • ناشناس ارسالی در

   محمود نارضایی فر خجالت بکش ۴میلیوم وام نیست گدا بازی است با این تورم و گرانی پول یک نهار خودت و خانوادت میشه فیش حقوقی خودت رانشان بده کدام میلیاردی که می گیری بعد برای بازنشسته۴میلیون وام اعلام میکنی گدا بازی را به خودت یاد بده استعفا کن وقتی افرادی مثل تو روی کار باشن بازنشسته را گدا حساب میکند و توهین به بازنشسته میکنند استعفا کن برو بگذار افراد لایق تر روی کار بیایند

  • هاشمی ارسالی در

   خیلی خبر خوشحال کننده ای بود این گدا پروری رو بدید به اون گدایی که این طرح را تصویب کرده حتما خودش بیشتر نیاز داره بابا ول کنید این خبر ها را یا خودتون مسخره اید یا ملت رو به مسخره گرفتید البته حقمون اینطور بامون بر خورد بشه

  • ه ارسالی در

   ۴ میلیون وام بگیریم برا یک بسته پفک

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی