ارسال به دیگران پرینت

خیانت زن جوان | خیانت زن جوان با تعمیرکار

خبر شوم همسایه ها به مرد بخت برگشته! | خیانت زن جوان با تعمیرکار +ویدئو

متهم جوان که 38ساله است در حالی به شدت آشفته به نظر می رسید در مرکز مشاوره لب به سخن گشود.

خبر شوم همسایه ها به مرد بخت برگشته! | خیانت زن جوان با تعمیرکار +ویدئو

خیانت زن جوان با تعمیرکار 

متهم جوان که 38ساله است در حالی به شدت آشفته به نظر می رسید در مرکز مشاوره لب به سخن گشود که چشمانش مملو از اشک بود سعید در اظهارتش درمورد خیانت زن جوان با تعمیرکار گفت: 10 سال است که  ازدواج  کرده ام و صاحب 2 فرزند هستیم من در این مدت با تمام وجودم روز شب کار کردم تا همسرم و فرزندانم در رفاه باشند.

دستان پینه بسته اش را به مددکار نشان داد و گفت من بنا هستم  و ادامه داد: ماجرای زندگی از وقتی به کام ام تلخ شد که آبگرمکن خانه ام خراب شد به همسرم گفتم که با تعمیر کار محله تماس بگیرد تا او برای تعمیر به خانه مان برود ، من نمیدانستم وقتی این مرد وارد خانه ام شده چه راز شومی دارد مدتی گذشت که یکی از همسایه ها به من گفت که این مرد زمانی که من خانه نیستم مدام به خانه مان می آید، من باور نکردم و در دلم گفتم که او از سر دشمنی یا حسادت قصد بدی دارد و اهمیت ندادم اما بعد سایر همسایه ها هم باز این خبر شوم را به من دادند که در نهایت من به همسرم فریده  مظنون شدم وقتی او را پنهانی زیر نظر گرفتم متوجه شدم که چه خاکی بر روی سرم ریخته شده دنیا بر روی سرم خراب شد دیگر نمی دانستم چه کار کنم تا اینکه یک میله فلزی را برداشتم و به سراغ مرد تعمیر کار رفتم و با او درگیر شدم و حالا بدنبال این درگیری به اتهام ضرب و شتم  بازداشت  شدم .

همسرم هم از خانه قهر کرده و به خانه پدرش رفته است با اینکه سعی کردم کوتاه بیاییم درحالی که برایم به شدت دیوار بود همسرم درخواست  طلاق  داده حالا من مانده ام تنها و این همه ظلمی که به من شده است.

نگاه کارشناس درمورد پرونده خیانت زن جوان با تعمیرکار

فهیمه محمدیان کارشناس روانشناسی مرکز مشاوره فرماندهی انتظامی غرب استان تهران

مهمی افراد چه مرد و چه زن پس از خیانت دچار احساسات گوناگونی مثل خشم ، ناراحتی ، انتقام، کمبود اعتماد به نفس می شوند. در برخی موارد حتی بیماری های روحی مثل افسردگی و اضطراب گریبان گیر زندگی فرد میشود اما بر مردان ، بیشتر خشم و عصبانیت غالب است.

خشم بیش از اندازه در مردان که میتواند ناشی از تفاوت نگاه جامعه به  خیانت  مردان و زنان و تعصبات بی جا و غلط باشد ، ممکن است منجر به اتفاقات تلخی شود پس کنترل این احساسات از مهم ترین کارهایی است که در برخورد با خیانت زن باید انجام دهید و برای این کار میتوانید از مشاور کمک بگیرید تا آسیب کمتری به خود و همسر خود وارد کنید.

این که شما از خیانت آسیب دیده اید و غرور شما خدشه دار شده کاملا درست است اما مجازات و خشم بیش از اندازه اوضاع را سخت تر و بدتر می کند و تمامی انسان ها در عصبانیت قدرت تصمیم گیری درست را از دست میدهند.

ممکن است کاری کنید که منجر به اتفاقی خطرناک شود یا راه ترمیم رابطه را از بین ببری و بعدا پشیمان شوید. پس با اینکه کار سختی است صبور باشید تا بتوانید به درستی تصمیم گیری کنید.در این پرونده کافی بود ضربه های مددجو منجر به قتل شود اتفاق اگرچه تلخ تغیر قابل تحمل است اما باید در نهایت به سرانجام رفتاری که انتخاب کردیم فکر کنیم رفتارهای هیجانی تنها ما را وارد مشکلات بیشتر میکند بهتر از با کمی تحمل موضوع را از طریق قانون پیگیری کنیم تا کمتر دچار مصائب بعدی شویم . در بیشتر پرونده های که بوی خیانت میاید متاسفانه شاهد واکنش های هیجانی خطرناک هستیم پس بهتر است عاقلانه تصمیم بگیریم. 

منبع : رکنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه