ارسال به دیگران پرینت

فدراسیون ژیمناستیک | حمید سجادی | حمید سجادی وزیر ورزش

اتفاقی عجیب در فدراسیون ژیمناستیک | رییس فدراسیون قبلی ایمیل و پسورد را نمی‌دهد

رئیس قبلی ژیمناستیک در جلسه‌ای اعلام کرده که ایمیل و رمز آن را نمی‌دهد!

حمید سجادی وزیر ورزش در پاسخ به سوال خبرنگار  ما درباره تعیین تکلیف ژیمناستیک و دوچرخه‌سواری اظهارداشت: در سفر لوزان ۵-۶ دیدار مهم داشتیم که مهمترین آن دیدار با توماس باخ بود. در ژیمناستیک سوال اصلی این بود مسئولیت با کیست؟ ما مشکلی با برگزاری انتخابات نداشتیم. آنها می‌گفتند ایمیل ها با نام رئیس قبلی است و هنوز نمی‌دانیم چه کسی مسئول است و فدراسیون را اداره می‌کند. توضیحات کامل را دادیم‌ قرار شد با کمیته جلسه بگذاریم، این کار انجام و مرزوقی سرپرست شد و مشکلی برای برگزاری انتخابات نداریم اما طبق اساسنامه الان برای ثبت‌نام اقدام کنیم در بهترین شرایط ۴ ماه وقت می‌برد.

حمید سجادی وزیر ورزش در پاسخ به سوال دیگر فارس مبنی بر نامه تهدید به تعلیق ژیمناستیک،  عنوان کرد: نمی‌دانم چه واژه‌ای به کار ببرم، رئیس قبلی رمز و ایمیل فدراسیون در دستش است و آن را نمی‌دهد. ایمیل دست ما نیست ممکن است در این مدت مکاتباتی صورت بگیرد و آنها هم طبیعی است نامه بزنند و بپرسند چه اتفاقاتی افتاده است. اینها به خاطر اطلاعاتی است که از داخل ارائه می‌کنند. رئیس قبلی در جلسه‌ای اعلام کرده که ایمیل و رمز آن را نمی‌دهد.

حمید سجادی وزیر ورزش با اشاره به اینکه رئیس قصد کنار رفتن نداشت، گفت: در دفتر خود به وی گفتم  19 تیر دوره مدیریتی شما تمام شده است اما بیان کرد کنار نمی روم و باید بنده را عزل کنید، گفتم ما دعوا نداریم و چند ماه طول کشید معاون قهرمانی جدید وزارت ورزش منصوب شد و شاهد استعفای رئیس قبلی بودیم.

حجم ویدیو: 4.07M | مدت زمان ویدیو: 00:01:03
منبع: فارس
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی