ارسال به دیگران پرینت

الناز شاکردوست | لباس الناز شاکردوست

لباس جنجالی الناز شاکردوست در اسپانیا! |‌ حضور الناز شاکردوست در ایونت مد اسپانیا +تصویر

الناز شاکردوست متولد 7 تیر 1363 در تهران می باشد. الناز شاکردوست سال 1382 وقتی 19 سال بود برای بازی در فیلم گل یخ انتخاب شد

لباس الناز شاکردوست در اسپانیا

الناز شاکردوست متولد 7 تیر 1363 در تهران می باشد. الناز شاکردوست سال 1382 وقتی 19 سال بود برای بازی در فیلم گل یخ انتخاب شد. الناز شاکردوست با بازی در فیلم عروس فراری معروف شده و به شهرت رسید. الناز شاکردوست در دوران شهرت خود بصورت حرفه ای آبان سال 96 با نمایش گم و گور بروی صحنه رفت.  الناز شاکردوست  در سال 97 برای بازی در فیلم شبی که ماه کامل شد سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول را بدست آورد.

شب گذشته الناز شاکردوست در ایونت مد و دیزاین ام اس اس آرت شهر ماربلا که در اسپانیا برگزار شد، حضور یافت. در ادامه به بررسی استایل او می پردازیم.

استایل و لباس الناز شاکردوست در اسپانیا

الناز+شاکردوست

لباس الناز شاکردوست در اسپانیا شامل پیراهن میدی (قد تا زیر زانو) است که با کلاه breton ست شده است. این قد لباس به طور کلی فرد رو کوتاه نشون میدهد، حالا چرا در این اوت‌فیت باعث شده است که ما حس کنیم قد او بلندتر دیده می شود؟

چون سیلوئت لباس راسته است، پارچه طرح‌دار نیست و کفش نوک‌تیزه است؛ همه این موارد در کشیده‌تر نشون دادن تاثیر میگذارد.

همچنین هر چه در یک لوک (نمای کلی لباس) از رنگ‌های محدودتر و خنثی‌تری استفاده کنیم، باعث میشه بلندتر و لاغرتر دیده بشیم

تمرکز این اوت‌فیت روی قسمت کمر هست؛ چرا که با وجود کمربند پهن، اولین نقطه‌ای که برای چشم جلب توجه ایجاد میشه، میان‌تنه است. کمربند باریک، همرنگ لباس با گره ظریف برای لاغر‌تر نشون دادن کمر گزینه مناسبی هست.

منبع: رکنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی