ارسال به دیگران پرینت

بازنشستگان | حقوق بازنشستگان | افزایش حقوق بازنشستگان | بازنشستگان تامین اجتماعی

اصلاح حقوق این گروه از بازنشستگان قطعی شد | خبر مهم برای بازنشستگان

بنابر توضیحات سرپرست وزارت کار، حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران سایر سطوح اصلاح خواهد شد.

بنابر توضیحات سرپرست وزارت کار، حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران سایر سطوح اصلاح خواهد شد.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با بررسی های انجام شده و تامین منابع مالی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سایر سطوح طبق سقف شورای عالی کار اصلاح خواهد شد.

محمدهادی زاهدی وفا روز دوشنبه در حاشیه مراسم افتتاح پروژه ملی استیل کورد صبای زنجان، در جمع خبرنگاران به برنامه های افتتاح تعاونی ها در روزهای گرامیداشت هفته تعاون اشاره کرد و افزود:

طرحی برای گسترش تعاونها در همه استانها برنامه ریزی و ارایه شده است که در صورت تحقق رشد قابل قبولی رادر این بخش خواهیم داشت.

 
وی یادآورشد: با اجرای این طرح که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب نیز می باشد، سهم ۲۵ درصدی بخش تعاون از اقتصادی کشور محقق خواهد شد.

زاهدی وفا با اشاره به مشکلات تعاونی های فعال در کشور اظهار داشت: تعاونی ها هر یک مشکلات متفاوتی دارند که به طور مثال در تعاونی های مسکن بحث مالکیت و طولانی شدن اجرای پروژه ها مهمترین مسایل است.

وی تصریح کرد: تدابیری برای رفع این مشکلات با همکاری استانداران اندیشیده شده است تا اصلاح ساختاری در این تعاونی ها داشته باشیم.

زاهدی وفا خاطرنشان کرد: مشکل دیگر تعاونی ها این است که در سیاست های پولی اصل ۴۴، تعاونی های نوع دوم و عام پیش بینی شده ولی در آن جهت گامی برداشته نشده است.

منبع: ایرنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   بعبارت دیگر اگر بازنشسته تامین اجتماعی در حال حاضر 16 میلیون تومان دریافتی ماهانه داشته باشد بدون رعایت سقف دریافتی با این افزایش 38 درصدی به اضافه 515000 تومان ماهانه حقوق ماهانه او 6595000 هزار تومان افزایش خواهدداشت که در واقع دریافتی ماهانه او از ابتدای فروردین سال جاری بدون احتساب مزایای جنبی دیگر 22595000تومان میشود که چه فاصله حقوقی فاحشی با سایر بازنشستگان کشوری و لشکری ایجاد خواهد شد. که با سی سال سابقه خدمت این کشوریها و لشکری های بیچاره با مدرک لیسانس و فوق لیسانس حداکثر 9 تا 9/5 میلیون با 10 درصد افزایش امسال ماهانه حقوق دریافت میکنند.

  • ناشناس ارسالی در

   بازنشستگان تامین اجتماعی اکثرا زیر ۱۰ میلیون حقوق میگیرند و حقوقشون خیلی کم است تعداد محدودی حقوقشون بالای ۱۰میلیون هست ولی بازنشستگان کشوری ولشکری همشون بالای ۱۰ میلیون حقوق میگیرند و حقوقشان خیلی از تامین اجتماعی بیشتر است

  • رضا ارسالی در

   دوست عزیز بازنشستگان تامین اجتماعی از دولت بوجه نمی گیرند لشگری و کشوری از بوجه دولت استفاده می کنند

  • سلام لطف کنید بفرمایید این اضافه حقوق شامل آنهایی که الان با اضافه ده در صد هفتومن میگرند چند در صد اضافه. میشه ممنون میشم میشه ارسالی در

   سلام لطف کنید بفرمایید آنهایی که الان با اضافه این د ه در صد هفتومن میگرند توحکم جدید حقوقشان چقدر میشه ممنون میشم

  • محمد ارسالی در

   من بازنشسته لشگری هستم هفت میلیون حقوقمه کجا ده ملیون به بالا میگیرم شایعه درست نکنید قشر ما حتی حق اعتراض هم نداریم

  • ناشناس ارسالی در

   من به عنوان یک بازنشسته کشوری خواستم تشکر کنم از آقایون که حقوق ما را می‌دهند...
   عمری زحمت کشیدیم و از حقوقمان مالیات و.... کم کردند تا الان با منت همونا بهمون بدهند
   جای بسی تاسف است در دولت سیزدهم که دولتی مثلا انقلابی است با رعایت عدالت اسلامی فقط حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را افزایش داد و چشمانشان را روی ما بسته است
   آخه زندگی ما با همون افزایش10درصدی اول سال می گذرد ولی زندگی بازنشستگان تامین اجتماعی نمی گذرد
   نه افزایشی
   نه همسان سازی
   به به
   دستتون درد نکنه خسته مونده نباشید

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی