ارسال به دیگران پرینت

فروش دستبند طلا ظریف زنانه

در انتخاب دستبند طلای مناسب باید یکسری نکات را مد نظر قرار داد و توجه به هر کدام از این موارد تاثیر زیادی در انتخاب مدل مناسب دارد.

در انتخاب دستبند طلای مناسب باید یکسری نکات را مد نظر قرار داد و توجه به هر کدام از این موارد تاثیر زیادی در انتخاب مدل مناسب دارد.

از جمله موارد مورد توجه در انتخاب دستبند مناسب، ظرافت یا پهنی آن می باشد که با در نظر گرفتن رنگ پوست و فرم مچ دست می تواند متغیر باشد.

امروزه خرید دستبندهای دست ساز نیز طرفداران بسیاری پیدا کرده است به صورتی که شما می توانید با سفارش دادن شکل خاصی که می خواهید، دستنبد مورد نظر را تهیه کنید و این مورد تفاوتهایی با خرید دستبند آماده دارد و آن هم رضایت کامل از مدل مد نظر و تفاوت در قیمت است.

B-1

ضخامت و وزنی که هر کدام از انواع دستبندها دارند جز فاکتورهای تعیین کننده در خرید و فروش دستبند طلا می باشد به همین دلیل مدلهای مختلف با وزن و ضخامتهای متنوع وجود دارد.

برای انتخاب سایز مناسب دست می توان از یک نوار کاغذی استفاده کرد و مطابق با آن دستبند مورد نظر با قیمت مناسب را خریداری کرد که به کمک آن می توان کاغذ را دور مچ دست بپیچید و آن را علامت بزنید که اندازه به دست آمده سایز مناسب مچ شماست.

البته این نکته را باید در نظر داشت که سایز بندیهای گفته شده برای مدلهای زنانه در نظر گرفته می شود و انواع دستبندهای مردانه و کودکانه طبقه بندی و سایز بندی متفاوتی دارند که طبیعتا سایز دستبند می تواند در قیمت آن بسیار تاثیر گذار باشد.

دستبند طلا مردانه

طراحان و سازندگان بسیار زیادی امروزه در شهرهای مختلف مشغول به ساخت و تولید انواع انگشتر جواهرات و دستبند گاهی معمولی و ژورنالی هستند و دستبند طلا مردانه یک نمونه از کارهای زیبایی است که این گروه تولید و به بازار عرضه می کنند.

امروزه بسیاری از آقایان از انواع زیورآلات طلا استفاده می کنند و دستبند طلا مردانه یانگشتر جواهراتک نمونه از انواع این محصولات است که با اقبال بسیار عالی و خوب مواجه شده و بسیاری از آقایان از این محصول تزئینی استقبال کرده اند.

انواع دستبندهای طلا مردانه معمولا در کنار چرم به کالایی بسیار شیک و زیبا تبدیل شده است که بسیاری از آقایان از این نمونه از دستبند استفاده می کنند.

B-2

در مقابل بسیاری دیگر تنها از دستبند طلا زنانه به صورت کامل از طلا و بدون هیچ تزئینی خریداری می کنند. بسیاری از آقایان دستبند طلا را تنها به عنوان کالایی تزئینی و بسیاری دیگر این کالا را به عنوان محصولی سرمایه ای خریداری و استفاده می کنند ولی در موقع لزوم و نیاز از این سرمایه طور دیگری استفاده می کنند.

بنابر این طراح تلاش کرده نمونه های مختلف و متفاوت از دستبند طلا را تولید و به بازار ارائه دهد تا تمام آقایان بتوانند بهترین نمونه را که با سلیقه ایشان هماهنگ است انتخاب نمایند.

اما مدل موسوم به کارتیه یکی از مدلهایی است که چندی است وارد بازار شده، اما به دلیل زیبایی و تنوع خاصی که دارد به نمونه و مدلی ماندگار تبدیل شده است و بسیاری از بانوان و آقایان این مدل را انتخاب و استفاده می کنند.

دستبند طلا ظریف

بین تمام قطعاتی از طلا که تولید و روانه بازار می شود تمام افراد به دستبندهای طلا به صورت کاملا ویژه توجه می کنند و خصوصا بانوان و دوشیزگان از طرفداران دستبند طلا ظریف و انگشتر زنانه طلا هستند.

بسیاری از بانوان و دوشیزگان دستبند طلا را در کنار ساعت خود استفاده می کند و از زیبایی که این محصول روی دست ایجاد می نماید لذت می برند.

معمولا در بازار نمونه های بسیار زیاد و زیبا از انواع دستبندهای ظریف را می توان مشاهده نمود که این محصول به صورت کامل از طلا و یا در کنار نگین و سنگهای تزئینی در بهترین شکل تزئین و در اختیار مصرف کنندگان می باشد.

B-3

بسیاری از افراد دستبند را به صورت طلای کامل دوست می دارند و برخی دیگر دستبند طلا ظریف را با استفاده از تزئیناتی مانند نگین های معمولی و حتی جواهرات بسیار نفیس و گران قیمت انتخاب و خریداری می‌کنند.

تنوع در بازار تولید دستبند ظریف این اجازه را به تمام افراد داده تا بتوانند از نمونه های دلخواه و مورد علاقه خود در بازار دیدن و بهترین دستبند ظریف را خریداری نمایند.

در تولید دستبند طلا ظریف از میزان طلا کمتری استفاده شده است، بنابر این خرید این نمونه دستبند برای افراد بسیار آسان‌تر می باشد خصوصا الان که قیمت طلا به صورت قابل ملاحظه ای بالا رفته است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی