ارسال به دیگران پرینت

مهراب قاسمخانی | نوشته مهراب قاسمخانی

مهراب قاسمخانی: چی شد که شما سمت "معروف" قرار گرفتین و ما سمت منکر؟

مهراب قاسمخانی:‌ واقعاً خودتون رو در چنین درجه ای از پاکی میبینید که مردم رو بر اساس نزدیکی ظاهرشون به سلیقه خودتون، به خوبها و بدها تقسیم می کنید؟ به بی گناهان و گناهکاران؟ به معصومین و فاسدین؟

مهراب قاسمخانی

مهراب قاسمخانی:‌ واقعاً خودتون رو در چنین درجه ای از پاکی میبینید که مردم رو بر اساس نزدیکی ظاهرشون به سلیقه خودتون، به خوبها و بدها تقسیم می کنید؟ به بی گناهان و گناهکاران؟ به معصومین و فاسدین؟ 

photo_2022-08-16_23-37-57

مهراب قاسمخانی (فیلمنامه نویس) در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«چجوریه که انتقادای ما به عملکرد مسئولین، به جای امر به معروف، اقدام علیه امنیت محسوب میشه؟ چرا وقتی ما خواستار تغییر رفتار‌های غلطشون میشیم، جای نهی از منکر، تشویش اذهان عمومی به حساب میاد؟

معیارتون از منکر چیه؟ پوششه که به یه نفر صلاحیت امر به معروف میده و به یه نفر نمیده؟ ظاهره که یکی رو عاری از خطا میبینه و یکی رو خطاکار؟

اصلاً چی شد که شما سمت معروف قرار گرفتین و ما سمت منکر؟ از کی به این نتیجه قطعی رسیدین که از ما اصلح ترین؟ چرا فکر کردین درک بهتری از زندگی ما دارین؟ چطوری به این اطمینان رسیدین که درست و غلط زندگی ما رو بهتر از ما بلدین؟ چی باعث شد ما رو صغیر ببینید و خودتون رو کبیر؟

واقعاً خودتون رو در چنین درجه ای از پاکی میبینید که مردم رو بر اساس نزدیکی ظاهرشون به سلیقه خودتون، به خوبها و بدها تقسیم میکنید؟ به بی گناهان و گناهکاران؟ به معصومین و فاسدین؟ این تقسیم بندی اگه تفرقه افکنی نیست، چیه؟ الان کی داره با ایجاد شکاف بین مردم، امنیت کشور رو به خطر میندازه و اذهان عمومی رو دچار تشویش میکنه؟

پ.ن: یادتون نره که اگه معیار ظاهر افراد باشه، هیچ کسی بیشتر از داعش و طالبان صلاحیت امر به معروف نداره.

 

منبع: رکنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • همشهری ارسالی در

   خوب و بد را دین خدا تعیین می‌کند. رفتار و کردار و اندیشه خود را با آن بسنج. مگه اینارو نمیدونی! ؟
   حتما کلاس های دینی و معارف اسلامی رو پیوندی! حالا تو داری پیچ میخوری!!

  • عل ارسالی در

   خیلی ها ظاهرشون با اعمالشون یکی نیست و اشکالی هم نداره ، ولی تا وقتی که سرشون رو توی هر سوراخی که درمورد اون اطلاعات و تخصصصی ندارن نکنن. اکثریت سلبریتی ها (چه هنری و چه ورزشی) و شما درمورد هر چیزی اظهار فضل میکنین ولی هرکی درمورد رشته کاری شما انتقاد کنه و حتی پیشنهاد بده رو ازش یا عکس با شورت ورزشی و یا کارت عضویت هنری میخاین!

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی