ارسال به دیگران پرینت

محمد کاسبی | وضعیت ناپایدار محمد کاسبی

محمد کاسبی بار دیگر در بیمارستان بستری شد

یلدا کاسبی از وضعیت ناپایدار قلبِ پدرش خبر داد و گفت: وضعیت ناپایدار و نوساناتِ شدید قلبی دوباره هنرمند با سابقه سینما و تلویزیون را راهی بخش مراقبت‌های ویژه کرد.

محمد کاسبی

یلدا کاسبی از وضعیت ناپایدار قلبِ پدرش خبر داد و گفت: وضعیت ناپایدار و نوساناتِ شدید قلبی دوباره هنرمند با سابقه سینما و تلویزیون را راهی بخش مراقبت‌های ویژه کرد.

محمد کاسبی اردیبهشت‌ماه بعد از عملِ سخت قلب از بیمارستان شهید رجایی مرخص شد. هنرمندی که سالِ گذشته بارها به دلیل نارسایی قلبی شرایط سختی را در بخش‌ مراقبت‌های ویژه گذراند. اما دوباره او راهی بخش مراقبت‌های ویژه شده و به تعبیرِ دخترش (یلدا کاسبی) نوسانات شدید قلبی، وضعیت جسمانی او را در حالت ناپایدار و خطرناکی قرار داده است. 

دخترِ محمد کاسبی تأکید کرد: متأسفانه حالِ پدرم خوب نیست و اوضاع قلبِ پایداری ندارد و دچار نوسانات شدید قلبی است. او در حال حاضر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان عرفان‌ سعادت‌آباد بستری است و پزشکان امیدوارند با دارو بتوانند این وضعیت را کنترل کنند.

بازیگری که مخاطب او را با آثاری همچون "صاحبدلان" و "خوش‌رکاب" به یاد می‌آورد اما در سال‌های اخیر نقش نماینده مجلس را در سریال "دادِستان" مسعود ده‌نمکی ایفا کرد و در جریانِ همان مجموعه تلویزیونی، به کرونا مبتلا شد. 

هنرمندی که در سوابق او می‌توان بازیگری، کارگردانی، نویسندگی و دوبلوری را مشاهده کرد. ضمن اینکه او سوابق اجرایی زیادی در کار هنری داشته و از جمله بنیانگذاران حوزه هنری و مرکز هنرهای نمایشی است. کارنامه بازیگری "کاسبی" در تلویزیون اگرچه محدود و سختگیرانه اما پُربار و قابل اعتنا است، به خصوص بازی در سریال‌های خاطره‌انگیزی همچون "خوش رکاب"، "صاحبدلان"، "سه در چهار" و "سرّ دلبران".

یکی از ماندگارترین نقش‌آفرینی‌های "کاسبی" به حضورش در سریال "صاحبدلان" بازمی‌گردد، در قالب شخصیت "جلیل جاویدیان".

ناگفته نماند در صورتِ بهبودِ محمد کاسبی، این امیدواری وجود دارد او در سری جدید «خوش رکاب» و «سه در چهار» که سازندگانِ این دو اثر اعلام آمادگی کرده‌اند، ایفای نقش کند.

 

منبع: تنسیم
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی