ارسال به دیگران پرینت

سجاد غریبی | مبارزه سجاد غریبی | توبیخ جدی و برخورد با سجاد غریبی

برخورد جدی مسئولان با سجاد غریبی | چه بلایی سر ورزشکار اینستاگرامی ایران می آید ؟

به نظر می‌رسد سجاد غریبی ورزشکار اینستاگرامی ایرانی در بازگشت به کشور با برخورد و توبیخ از سوی مسئولان مربوطه مواجه بشود.

ماجرای توبیخ جدی و برخورد با سجاد غریبی چیست ؟

به نظر می‌رسد سجاد غریبی ورزشکار اینستاگرامی ایرانی در بازگشت به کشور با برخورد و توبیخ از سوی مسئولان مربوطه مواجه بشود.

در هفته گذشته به ناگاه ویدئوهایی از مبارزه سجاد غریبی چهره اینستاگرامی مشهور به هالک ایرانی در فضای شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که بازتاب بسیار وسیعی داشت؛ غریبی در یک مبارزه بوکس با حریفی نه‌چندان نام آشنای قزاق در حال کتک خوردن از او است و مبارزه‌ای بسیار ضعیف و تحقیرآمیز را از خود به‌نمایش می‌گذارد که این مسئله در هفته گذشته بیش از هر موضوع دیگری مورد توجه کاربران ایرانی قرار گرفت و البته در خارج از ایران نیز در اغلب رسانه وایرال و موجب ریشخند این ورزشکار ایرانی شد.

بعد از این مبارزه بود که تعداد زیادی از اهالی ورزش به خصوص آنهایی که دستی در رشته‌هایی مثل بوکس و ورز‌ش‌های رزمی دارند، به انتقاد از غریبی پرداخته و از او بابت کاری که باعث زیر سوال رفتن وجهه ورزش ایران در صحنه‌های بین‌المللی شده، انتقاد کرده‌اند.

غریبی در لایو اینستاگرامی به اتفاق فردی که خود را مربی او معرفی کرد، به ابراز پشیمانی از تصمیمات عجیب خود پرداخته و از مردم ایران عذرخواهی نمود.

اما ماجرای توبیخ جدی و برخورد با سجاد غریبی چیست ؟ با ادامه این اظهارنظرها و انتقادهای شدید، خبرنگار ما مطلع شده است که با توجه به آنچه که در آخرین مصاحبه غریبی رخ داده و از آنجایی که او در این مبارزات خود را نماینده ایران معرفی کرده و با عناصر عرفی وارد رقابت می‌شده است، برخورد جدی با وی انجام خواهد شد.

 

این چهره اینستاگرامی باید درباره ماهیت کار، فعالیت ورزشی و همچنین آنچه که وی را به سمت برگزاری رقابت‌های نمایشی کشانده توضیح کافی برای مسئولان مربوطه داشته باشد.

البته فعالیت‌های ورزشی غریبی زیر نظر نهاد خاصی نبوده و وی به‌صورت شخصی و صرفا در‌ جهت برنامه‌هایی که با توجه به شهرت وی در اینستاگرام مورد توجه قرار می‌گرفت؛ پیش رفته است.

منبع: ورزش سه
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   این غریبی فکرمیکنه عددیه باباتوچندبارشکست خوردی ول کن دیگه تودردسرمیوفتی

   • ناشناس ارسالی در

    هالک نگید ...!بشکه دنبه بیشتر بهش میخوره!

  • ملا اسحاق یهودی ارسالی در

   این اق سجاد،،فقط بامید امداد غیبی بوده ،ولی امداد بش نشده ،لطفا کاری بش نداشته باشیذ، مردم براش دعا نکردند،ومسیولین ک همه مسیولند،چرا دعاش نکردن،

  • ملا اسحاق یهودی ارسالی در

   این اقا سجاد فیک نیست،هم شجاعت وهم فیگور مناسب داشت،اما ن مردم نزمسیولین هیچکدام پایه سوم ک همان دعا هست یاری ،یاریش نکردند،وباخت،حالا چی ازش طلب دارند؟ چطور دعا بارون سیل اسا میخونند،ولی از این قهرمان فقط پیروژی میخواهند،

   • ناشناس ارسالی در

    یعنی الان کمر دعا را شکستی دیگه؟

  • ناشناس ارسالی در

   من میگم یه چند وقت به جای کیسه بوکس ازش استفاده کنند تا ادب بشه

  • باقری ارسالی در

   بادکنک غریبی بهتر است تا اسم ورزشکار، من ایرادی از بابت به مسابقه رفتنش نمی گیرم من می گویم این بادکنک نباید با نام ائمه و ایران شرکت می کرد و این کارش کاری زشت و بد و نابخشودنی هست

  • ناشناس ارسالی در

   باید محاکمه شود چون با نام ایران بازی کرده و ورزش ما را تحقیر نموده البته مسولان قبل از ماجرا درایت به خرج داده و در خصوص ایشان و رزومه ورزشی شأن شفاف سازی می کردند.

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه