ارسال به دیگران پرینت

استاندار تهران | سیل استان تهران | سیل | سیل اخیر | قربانیان سیل استان تهران

تعداد قربانیان سیل استان تهران مشخص شد | خسارات ناشی از سیل استان تهران

استاندار تهران از ۴۳ فوتی و ۳ مفقودی ناشی از سیل در استان تهران خبر داد و گفت: ۱۵ نفر در فیروزکوه، ۲۲ نفر در امامزاده داوود، یک نفر در دماوند، یک نفر در شمیرانات و چهار نفر در پردیس فوت شدند.

استاندار تهران: ۴۳ نفر در سیل استان تهران جان‌ باختند

​ محسن منصوری با اشاره به آخرین وضعیت سیل استان تهران با اشاره به ساماندهی راه‌ها اظهار داشت: در فیروزکوه یک نفر و در پردیس دو نفر مفقودی داریم که امید است به زودی وضعیت آن‌ها مشخص شود. 

وی افزود: عملیات امداد و نجات در امامزاده داوود (ع) در مرحله پایانی قرار دارد و در مجموع دستگاه‌ها با تجهیزات در حال خدمات رسانی هستند. 

استاندار تهران در ادامه گفت: گروه‌های جهادی زیادی در منطقه فعالیت می‌کنند و تا به موازات اقدامات دستگاه‌ها، لایروبی داخل منازل سیل زدگان نیز انجام شود. 

منصوری تصریح کرد: لیست برآورد خسارات ناشی از سیل استان تهران نهایی می‌شود تا به دولت اعلام کنیم و سپس وارد فضای بهسازی و نوسازی این مناطق شویم. 

منصوری در پایان با اشاره به تعداد فوتی‌های این حادثه خاطرنشان کرد: 15 نفر در فیروزکوه، 22 نفر در امامزاده داوود، یک نفر دماوند، یک نفر در شمیرانات و چهار نفر در پردیس یعنی در مجموع 43 نفر در استان تهران بر اثر سیل جان خود را از دست دادند.

منبع: تسنیم
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    مولفان

    دیدگاه

    توسعه