ارسال به دیگران پرینت

سیل | هشدار سیل در یزد

هشدار به یزدی ها | سفرهای غیر ضروری در مناطقی که احتمال بارش و سیلاب است ممنوع!

مسدود کردن قنات های متروکه با همکاری مدیریت بحران و جهاد کشاورزی نیز از دیگر اقدامات انجام شده جهت کنترل ایمن سیلاب می باشد

 جواد منصوری با اشاره به اینکه غیر از بارش های استانی، احتمال وقوع سیلاب از حوزه بالادست خصوصا استان فارس وجود دارد از مردم خواست تا از توقف در محدوده رودخانه ها، مسیل ها و بندهای خاکی اجتناب کنند.مجهز شدن دوبند خاکی در شهرستان های مروست و ابرکوه به ادوات و بیل مکانیکی خبر داد و گفت:این بندها می توانند از سرازیر شدن سیلاب به شهرستان جلوگیری نمایند.

وی با بیان اینکه جلسه مدیریت بحران در شرکت برگزار و وظایف واحدهای مختلف مشخص شده است گفت: همه همکاران آماده باش هستند و اقدامات لازم انجام شده است.

 وی به لایروبی و آزادسازی سراسری رودخانه ها در سطح استان مخصوصا در مناطق شیرکوه توسط شرکت اب منطقه ای اشاره کرد و گفت:خوشبختانه با همکاری شهرداریها و دهیاری ها لایروبی و پاکسازی رودخانه ها، مسیل ها و دهانه پل ها بطور جد دنبال شده تا عبور ایمن سیلاب را داشته باشیم.

منصوری همچنین ازآزادسازی و پاک سازی رودخانه یزد با همکاری شهرداری و آب منطقه ای جهت هدایت سیلاب به آن خبر داد.

به گفته وی مسدود کردن قنات های متروکه با همکاری مدیریت بحران و جهاد کشاورزی نیز از دیگر اقدامات انجام شده جهت کنترل ایمن سیلاب می باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    مولفان

    دیدگاه

    توسعه