ارسال به دیگران پرینت

تجاوز | تجاوز مرد معتاد

تجاوز مرد معتاد همسایه به زن جوان | مردشیطان صفت می‌دانست عاطفه در خانه تنها است

به دنبال اظهارات این زن وی به پزشکی قانونی معرفی شد. وقتی پزشکی قانونی آزار و اذیت این زن را تایید کرد مرد همسایه ردیابی و بازداشت شد.

تجاوز مرد معتاد همسایه به زن جوان

اوایل آذر ماه امسال زن جوانی به نام عاطفه به همراه شوهرش به پلیس آگاهی رفت و از مرد همسایه که مرتکب جنایتی سیاه شده و وی را آزار داده بود شکایت کرد.

این زن گفت: من و همسرم در خانه‌ای حیاط دار در جنوب تهران ساکن هستیم. شوهرم شب کار است و بعضی شب‌ها به خانه نمی‌آید. شب گذشته همسرم در خانه نبود و من خواب بودم که با صدایی از خواب پریدم و ناباورانه مرد همسایه مان به نام سیروس را دیدم که از حیاط وارد خانه ما شدطبیعی نداشت و من از دیدن او شوکه شده بودم و می‌خواستم فریاد بزنم که او دهانم را گرفت و بدون توجه به التماس هایم مرا آزار داد.ادامه داد: سیروس سال‌هاست که در همسایگی ما زندگی می‌کند و با شوهرم رفاقت دارد. من از او شاکی هستم.

تجاوز مرد معتاد همسایه به زن جوان

به دنبال اظهارات این زن وی به پزشکی قانونی معرفی شد. وقتی پزشکی قانونی آزار و اذیت این زن را تایید کرد مرد همسایه ردیابی و بازداشت شد.

سیروس که به شیشه معتاد است به ماموران گفت: یک هفته بود که ساقی محله مان مواد مخدر جدیدی به من می‌داد که پس از مصرف مواد مخدر جدید حالم بد می‌شد. من حال طبیعی نداشتم و منگ بودم و متوجه رفتار خودم نبودم. من چیزی از آزار زن همسایه به خاطر ندارم. فقط یادم هست که از روی دیوار خانه به پایین پریدم و وارد خانه همسایه شدم، اما نمی‌دانم چطور زن همسایه را آزار داده ام.

در حالی که تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه داشت مشخص شد سیروس سابقه دار است و ۱۴ سال قبل به اتهام دست داشتن در یک قتل بازداشت شده بود.

تجاوز مرد معتاد همسایه به زن جوان

وی در این زمینه نیز به مأموران گفت: ۱۴ سال قبل وقتی ۲۰ ساله بودم با چند نفر از دوستانم در یک دعوای ناموسی شرکت کردم، اما دوستانم پسر جوان را با ضربه‌های چاقو زدند و او را کشتند، ولی من هیچ ضربه‌ای به او نزدم. به همین دلیل هم از اتهام دست داشتن در قتل تبرئه شدم.

وی ادامه داد: ماجرای دستگیری ام و اتهام شرکت در قتل، تاثیر بدی در روحیه ام گذاشته بود و به افسردگی مبتلا شده بودم. به همین دلیل پس از مدتی به موادمخدر پناه بردم و به دام اعتیاد افتادم. بعد از آن بود که زندگی ام سیاه شد. من همه فکرم تهیه و مصرف مواد مخدر بود تا این که آخرین بار از ساقی محل، مواد مخدر جدیدی گرفتم که حالم را دگرگون کرد.

به دنبال اظهارات مرد معتاد، پرونده وی به اتهام تجاوز به عنف به شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا وی به زودی محاکمه شود. قرار است وی به اتهام ورود به عنف نیز در دادگاه.

منبع: خبربان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   ذورغ میگه مثل سگ، دندانی که درد میکنه را باید انداخت دور آنقدر این ناخاله ها را دوباره به جامعه بر نگرانید،

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه