ارسال به دیگران پرینت

مرگ زن جوان | قرص لاغری

مرگ زن جوان با مصرف قرص های لاغری | عطار مجرم شناخته شد

آزمایشات روی جسد، در گزارش پزشکی قانونی علت مرگ این زن جوان مسمومیت با محرک روان گردان عنوان شد و با توجه به اینکه آثاری از مصرف مواد مخدر در خون متوفی یافت نشد؛ احتمال رفت که به دلیل غلظت داروی مصرف شده او به کام مرگ فرو رفته باشد.

مرگ زن جوان با مصرف قرص های لاغری.

زمستان سال 1400 زن جوان 39 ساله بعد از مصرف قرص لاغری که از عطاری تهیه کرده بود جان خود را از  دست داد و خانواده او از مرد عطار که قرص ها را به این زن فروخته بود به اتهام قتل شکایت کردند.

رسیدگی به پرونده در جریان قضایی قرار گرفت و جسد برای انجام معاینات راهی پزشکی قانونی شد.بعد از انجام آزمایشات روی جسد، در گزارش پزشکی قانونی علت مرگ این زن جوان مسمومیت با محرک روان گردان عنوان شد و با توجه به اینکه آثاری از مصرف مواد مخدر در خون متوفی یافت نشد؛ احتمال رفت که به دلیل غلظت داروی مصرف شده او به کام مرگ فرو رفته باشد.

به این ترتیب دستور بازداشت مرد عطار که قرص ها لاغری را به زن جوان فروخته بود صادر شد و وی به اتهام قتل غیرعمد دستگیر شد.این مرد در اولین مواجهه با ماموران قضایی در انکار اتهام خود گفت:«از این موضوع اگاهی ندارم و چنین قرصی در مغازه خود نمی فروختم.»

اما با توجه به ادله ای که وجود داشت پرونده برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد و متهم به زودی پای میز محاکمه خواهد رفت.

 

منبع: رکنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    مولفان

    دیدگاه

    توسعه