ارسال به دیگران پرینت

طارمی | سردار آزمون

اولین واکنش طارمی به صحبتهای اخیر آزمون

مهدی طارمی یک استوری از درخشش خود در کنار سردار آزمون را بازنشر کرد.

مهدی طارمی یک استوری از درخشش خود در کنار سردار آزمون را بازنشر کرد.

 مهاجم تیم ملی ایران استوری اینستاگرامی میلاد کی‌مرام بازیگر سینما و تلویزیون که صحنه پاس گل آزمون به طارمی در دیدار مقابل امارات است را در حالی بازنشر کرده که عنوان «ترسناکترین خط حمله آسیا» برای این ویدیو انتخاب شده و حالا بازنشر آن می‌تواند نکاتی را در خود داشته باشد.

این واکنش ستاره خط حمله پورتو به نظر واکنشی است به صحبتهای شب گذشته سردار آزمون در برنامه فوتبال برتر که تاکید کرده بود مهدی طارمی، دوست صمیمی اوست و هرگز به او «دروغ نمی‌گوید».

پیش از این سردار آزمون به همراه چند بازیکن دیگر تیم ملی با انتشار یک استوری خواستار ادامه حضور دراگان اسکوچیچ شدند و ساعتی بعد چند بازیکن دیگر تیم ملی، این با اعلام برائت از موضع این نفرات، اظهارنظر دیگری را انجام دادند.

پس از آن به نظر سردار و طارمی با یکدیگر صحبت کردند و این مسئله حداقل برای آنها تا حدی حل شد و حالا یک روز پس از صحبتهای آزمون، طارمی به این شکل رابطه خوب خود با مهاجم لورکوزن را نشان داده است.

این نخستین واکنش مهدی طارمی به اتفاقات تیم ملی پس از استوری جنجالی است. طارمی در این روزها ترجیح داده سکوت کند و به درخواست برای مصاحبه نیز فعلا پاسخ منفی بدهد.

 

بیشتر بخوانید:
 

سردار آزمون این پرسپولیسی جنجالی را شست و پهن کرد | کنایه سنگین سردار به رامین رضاییان

مصاحبه جنجالی سردار آزمون علیه رامین رضاییان در برنامه ورزشی شبکه سه سیما، باعث دلخوری رضاییان و رویارویی این دو بازیکن علیه یکدیگر شده است.

 

منبع: شفقنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    مولفان

    دیدگاه

    توسعه