ارسال به دیگران پرینت

تجاوز وحشتناک | تجاوز | خودکشی در اثر تجاوز

تجاوز وحشتناک عمو به برادرزاده جوان | برادرزاده خودکشی کرد!

زن ۲۵ ساله که مورد تجاوز عمویش قرار گرفته بود دست به خودکشی زد.

راز تجاوز وحشتناک عمو به برادرزاده جوان فاش شد، زن جوانی که قصد خودکشی در رودخانه هند را داشت با تلاش ماموران پلیس و اورژانس از مرگ نجات یافت. زن ۲۵ ساله پس از نجات از مرگ گفت که قصد داشت به خاطر تجاوز‌های پیاپی عمویش خودکشی کند به همین خاطر تصمیم گرفت خودش را به داخل رودخانه بیاندازد.

زن ۲۵ ساله‌ای که زنده از رودخانه بیرون کشیده شد گفت که به مدت ۲ سال بار‌ها مورد تجاوز وحشتناک عمو قرار گرفته و نخستین بار زمانی که او ۲۳ سال داشته عمویش او را به هتلی برده و درون نوشیدنی اش داروی خواب آور ریخته و پس از بیهوشی وی را مورد تعرض قرار داده و از او فیلم گرفته و او را بار‌ها تهدید کرده است که اگر از این موضوع با کسی صحبت کند فیلمش را منتشر می‌کند و او را رسوا خواهد کرد و با استفاده از این روش ۲ سال وی را مورد  تجاوز وحشتناک قرار داده تا جایی که دیگر خسته شده و تصمیم گرفت خودکشی کند.

با شکایت این زن تحقیقات پلیس در این ارتباط آغاز و عموی وی دستگیر شد.

 

بیشتر بخوانید:
 

تجاوز وحشیانه مرد سیگار فروش به یک دختر | این تصاویر برای همه مناسب نیست!

این مرد فروشنده سیگار بهنگام شب یک دختر ۲۰ ساله که در یک کافه گارسون بود را با تهدید اسلحه سرد به خانه خود میبرد، او پس از تجاوز وحشیانه به دختر بیچاره گلوی او را می برد.

 

بهانه عجیب مرد ایرانی برای تجاوز به دختران | جزئیاتی از تجاوز مرد پر انرژی به دختران

مردی که به بهانه انرژی‌ درمانی دختر جوانی را مورد تجاوز جنسی قرار داده، مدعی شد این دختر را به عقد موقت خود درآورده است.

 
منبع: زنهار
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   امان از جنس مرد، که آسایش رو از زنان گرفتن در طول تاریخ!

  • Mona ارسالی در

   واقعا باعث تاسف است ولی همه مردها که جنون جنسی ندارند

   • مصطفی شحیطاط ارسالی در

    بیشترشان دارند. و ضمناً فقط بحث جنون جنسی نیست. اصولاً مردان در طول تاریخ به هر روشی زندگی را به کام زنان زهر کرده‌اند. و زنان برای به دست آوردن ساده‌ترین حقوقشان (حق تحصیل، حق رأی، حق کار، حق برابری دستمزد، حق ورزش کردن، حق انتخاب همسر، حق مالکیت بدن خودشان و ...) سال‌ها و بلکه قرن‌ها جنگیده‌اند. و به بسیاری از آنان هنوز هم نرسیده‌اند.

  • ناشناس ارسالی در

   نتیجه صیغه ازاد کردن همینه هرکی تجاوز کرد وازش شکایت شد ادعا میکند صیغه کرده بوده اخه مردک احمق مگه صیغه هم به زورمیشه!!!

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه