ارسال به دیگران پرینت

سقوط مرگبار | مخزن روغن

سقوط مرگبار کارگر میانسال به داخل مخزن روغن | نظافتی که جان مرد را به خطر انداخت

آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده کردند که کارگری ۵۱ ساله که جهت تنظیف مخزن روغن مشغول به کار بود به دلایل نامعلومی به داخل مخزن سقوط کرده و محبوس مانده بود.

رئیس سازمان آتش نشانی ارومیه از نجات جان کارگر میانسالی که درحال تنظیف مخزن روغن یکی از کارخانه های تولیدی دچار مصدومیت شده بود، با حضور به موقع آتش نشانان خبر داد.

حسین سرباز رشید درگفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: پس از تماس تلفنی با ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی ارومیه و اطلاع رسانی این حادثه، بلافاصله پس از هماهنگی ستاد فرماندهی تیم امداد و نجات ایستگاه شماره 2 به همراه نردبان هیدرولیکی ۳۲ به محل حادثه واقع در آخر جاده المهدی، شهرک صنعتی فاز ۲ اعزام کرد.

سقوط کارگر میانسال به داخل مخزن به دلایل نامعلوم

او افزود: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده کردند که کارگری میانسال که جهت تنظیف مخزن روغن مشغول به کار بود به دلایل نامعلومی به داخل مخزن سقوط کرده و محبوس مانده بود.

سرباز رشید بیان کرد: آتش نشانان بی درنگ پس از ایمن سازی محل و بررسی محل سریعاً با برپایی کارگاه نجات بر روی این مخزن ۶ متری عملیات نجات را شروع کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی ارومیه ادامه داد: با توجه به حساسیت عملیات و نیز مصدومیت کارگر از ناحیه سر و سینه در یک عملیات سنجیده و نفسگیر توانستند وی را به بیرون انتقال و جهت انجام معاینات اولیه پزشکی تحویل کادر اورژانس حاضر در محل حادثه دهند.

او در پایان گفت: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل سقوط و نیز ارائه توصیه‌های ایمنی به مسئولین کارخانه به عملیات خود پایان دادند.

منبع: رکنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    مولفان

    دیدگاه

    توسعه