ارسال به دیگران پرینت

جسد زوج کرجی | کشف جسد زوج

کشف جسد زوج کرجی در باغ | راز ناپدید شدنشان لو رفت!

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: راز قتل زوج سالخورده اهل رجایی شهر کرج پس از گذشت ۴ ماه از زمان وقوع قتل و کشف جسد شان در باغ شان در هشتگرد فاش شد.

سرهنگ "محمد نادربیگی" در خصوص این خبر بیان داشت: اواخر سال ۱۴۰۰ خبر یک فقره مفقودی یک زوج سالخورده در منطقه رجایی شهر کرج از سوی فرزندانشان به پلیس آگاهی اعلام و بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار کاراگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی قرار گرفت.

وی افزود: بررسی های اولیه کارآگاهان حاکی از این بود که این زوج چند روز قبل از مفقود شدن خانه خود در منطقه رجایی شهر را به فروش رسانده و اقدام به خرید یک باغ در شهر هشتگرد و اجاره یک آپارتمان در منطقه کیانمهر کرده اند و مقداری از وجه حاصل از فروش خانه را در اختیار خودشان قرار داشت که این موضوع ظن ماموران برای انجام جنایت برای کسب این وجوه را تقویت کرد.

هیچ گونه ردی از انجام وقوع قتل افراد مفقود شده نیست

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به عدم جاگذاری هیچ گونه ردی از انجام وقوع قتل افراد مفقود شده گفت: علیرغم این موضوع پس از چندی ماه تلاش شبانه روزی و به کارگیری از اقدامات اطلاعاتی پلیسی، در نهایت مراودات مشکوک یک فرد تراشکار با این خانواده شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی نامبرده در یک عملیات غافلگیرانه در غرب استان تهران دستگیر و به پلیس آگاهی البرز منتقل شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی علی رغم انکار اولیه، متهم به انجام قتل این زوج با انگیزه کسب نقدینگی مقتولان با همدستی یکی از بستگانش اعتراف کرد.

سرهنگ نادر بیگی با اشاره به دستگیری همدست متهم در کوتاه ترین زمان ممکن، گفت: با همکاری متهمان ، اجساد هر ۲ مقتول که در باغ آنها در هشتگرد دفن شده بود، کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به تکمیل پرونده و ارسال آن به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست داریم که از گفتن اسرار و دارایی‌های خود به افراد ناشناس که باعث ایجاد انگیزه برای انجام جنایات این چنین می شود، خودداری کنند.

 

بیشتر بخوانید : 
 

راننده تاکسی شکار جدید شکارچی بی رحم | سرنوشت دردناک این مرد + جزئیات

یک هفته پس از دستگیری متهمی که راننده کامیونی را بی‌هوش کرده و ربوده بود تا از خانواده‌اش اخاذی کند، دومین شاکی وی در حالی شناسایی شد که مدعی است متهم 4 روز او را در حیاط خانه‌ای نیمه هشیار رها کرده بود.

 

منبع: رکنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    مولفان

    دیدگاه

    توسعه