ارسال به دیگران پرینت

موسیقی | موسیقی آرامبخش | دانلود موسیقی قبل از خواب

با یک موسیقی آرام، عمیق‌تر بخواب+لینک دانلود

اگر گوش دادن به صدای آهسته موسیقی بخشی از روال شبانه شما باشد، اثرات مثبت آن می توانند افزایش یابند.

با یک موسیقی آرام، عمیق‌تر بخواب+لینک دانلود

گوش دادن به موسیقی قبل از خواب چه فوایدی دارد؟ اگر در هنگام شب نمی توانید به راحتی بخوابید، احتمالا هر چیز قابل تصوری را برای درمان این معضل امتحان کرده اید.

اما اگر به شما بگوییم،کافیست که آلبوم موسیقی مورد علاقه خود را در دستگاه گذاشته تا خواب بهتر و سریع تری داشته باشید،باور می کنید؟ آیا واقعا به همین سادگیست؟

موسیقی به شیوه های مختلفی بر مغز ما تاثیر می گذارد، که تقریبا همه این اثرات مثبت هستند. پس اینکه بگوییم به خوابیدن نیز کمک میکند، منطقی است.

تا هنگامی که آهنگی را انتخاب کرده اید که موجب آرامش و خوشحالی شما می شود می توانید مطمئن باشید که آن موسیقی باعث می گردد که سریع تر بخوابید و استراحت بهتری داشته باشید.این احساس دقیقا مانند وقتی است که کودک بودیم و لالایی والدین ما را می خواباند.

اگر گوش دادن به صدای آهسته موسیقی بخشی از روال شبانه شما باشد، اثرات مثبت آن  می توانند افزایش یابند. نه تنها این ملودی کمک می کند تا شما راآرام تر باشید، بلکه جنبه روتین پخش آهنگ ها درست قبل از خواب، بدن شما را متوجه می کند که هنگام خواب است.

ممکن است شما پس از مدتی بتوانید بدون هیچ مشکلی به خواب بروید،چرا که بدن خود را جوری عادت داده اید که زمان خواب خود را بشناسد.

 

حجم فایل :12.04M | مدت زمان :00:05:15
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه