ارسال به دیگران پرینت

مهدی پاکدل | رعنا آزادی ور| طلاق

موضوع داغ جدایی مهدی پاکدل از همسرش ! | مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور طلاق گرفتند؟

مهدی پاکدل در سال 1389 با بهنوش طباطبایی، بازیگر مطرح سینمای ایران، ازدواج و در سال 1395 از او جدا شد. در سال‌های گذشته همواره شایعاتی مبنی بر ازدواج مجدد این دو نفر و بازگشت آن‌ها به یکدیگر وجود داشت تا که او سال 99 زندگی مشترک دوم خود را با رعنا آزادی ور آغاز کرد.

خبر جدایی مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور در فضای مجازی منتشر شده است .اما تا این لحظه خبر جدایی این دو بازیگر مطرح تنها در حد حدس و گمان است و به صورت علنی این موضوع اعلام نشده است.بهنوش طباطبایی همسر سابق مهدی پاکدل تاکنون هیچ واکنش مستقیمی به ازدواج و طلاق مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور نشان نداده، اما ساعاتی پس از اعلام رسمی ازدواج رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل، استوری از عدالت اجتماعی در اینستاگرام خود منتشر کرد! مهدی پاکدل علاوه بر بازیگری در عرصه موسیقی نیز فعالیت دارد و آلبومی به نام در انعکاس کوچه های خیس را منتشر کرده است.مهدی پاکدل با بازی در سریال ستایش شهرت یافت .مهدی پاکدل در جشن حافظ به همراه رعنا آزادی ور نیامده بود و این موضوع باعث شد حواشی زیادی در پی داشته باشد و کاربران فضای مجازی بر این اعتقادند که این زوج هنرمند از هم جدا شده اند.

مهدی پاکدل در سال 1389 با بهنوش طباطبایی، بازیگر مطرح سینمای ایران، ازدواج و در سال 1395 از او جدا شد. در سال‌های گذشته همواره شایعاتی مبنی بر ازدواج مجدد این دو نفر و بازگشت آن‌ها به یکدیگر وجود داشت تا که او سال 99 زندگی مشترک دوم خود را با رعنا آزادی ور آغاز کرد.

پاکدل و رعنا آزادی ور طلاق گرفتند؟

با اینکه مدت زیادی از ازدواج این دو زوج هنری نمی گذرد اما به تازگی خبر جدایی مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور در فضای مجازی منتشر شده است.

کاربران فضای مجازی می گویند که رعنا آزادی ور در چند وقت اخیر در جشن حافظ به تنهایی حضور پیدا کرد و زمانی که جایزه خود را دریافت کرد از تمام افراد خانواده اش تشکر کرد اما یادی از مهدی پاکدل نکرد و این باعث شد شایعه اختلاف و جدایی این دو هنرمند بیشتر قوت پیدا کند. البته این خبر تاکنون از سمت هیچ کدام از آنها تایید نشده است.

ماجرای جالب جدایی مهدی پاکدل از بهنوش طباطبایی

روند اعلام جدایی مهدی پاکدل از بهنوش طباطبایی نیز جالب است. ماجرا از این قرار بود که صفحه شخصی مهدی پاکدل در اینستاگرام هک شده و همه عکس‌های دونفره اش پاک شده بود البته ایشان بعد از مدتی مالکیت صفحه اش را پس گرفته بود، ولی همچنان خبری از عکس‌های خانوادگی‌اش نبود.

از طرفی بهنوش طباطبایی هم در اقدامی ضربتی، خودش همه عکس‌های دو نفره اش با همسرش را از صفحه‌اش پاک کرد. مدتی هم بعد خانم بازیگر که در افتتاحیه فیلم سیانور شرکت کرده بود بدون حلقه ازدواج رویت شد.


چند وقت بعد هم روزنامه ایران با چاپ گزارشی از نحوه جدایی این زوج، مهر تاییدی به شایعه جدایی شان زد. دراین گزارش آمده بود که در دادخواست طلاق آن‌ها هیچ دلیلی برای جدایی نوشته نشده و در روز دادگاه هم وکلای شان به نمایندگی از آن‌ها حاضر شده اند.

 

منبع: روابط گستر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه