ارسال به دیگران پرینت

سلبریتی‌ها | پلیس

واکنش فرمانده انتظامی تهران بزرگ به هواداری پلیس از سلبریتی‌ها

بسیاری معتقدند سارقان افراد سرشناس و اصطلاحا سلبریتی‌ها خیلی سریع دستگیر می‌شوند، اما رئیس پلیس نظر دیگری دارد.

ممکن است در شبانه روز چندین سرقت رخ دهد. برخی افراد جامعه معتقدند زمانی که فرد مالباخته از چهره‌های سرشناس و شناخته شده است پلیس با دقت و سرعت بیشتری به پرونده آن ها رسیدگی می‌کند.

از نمونه‌هایی که این افراد به آن‌ها استناد می‌کنند، می‌توان به سرقت زنجیر طلای علی دایی، سرقت تلفن همراه سجادی وزیر ورزش و جوانان، سرقت از منزل احمدرضاعابدزاده دروازه بان سابق تیم ملی و بازیگرانی مانند مریم امیرجلالی و آزیتا ترکاشوند اشاره کرد.

برخی از سارقان اموال این چهره‌های سرشناس و دیگر افراد معروف کمتر از ۴۸ ساعت دستگیر شده اند و پلیس نتوانسته از برخی سارقان اموال آن‌ها ردی پیدا کند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: ممکن است تلفن همراه سرقت شده یک فرد عادی که هیچکس هم آن مالباخته را نمی‌شناسد در کمتر از نیم ساعت کشف شود و ممکن است شش ماه طول بکشد تا سرقتی کشف شود.

به گفته سردار حسین رحیمی بارها و بارها گفته ایم؛ اگر یک کپسول یا یک زیلو از یک آدم ضعیف و فقیر دزدیده شود به اندازه یک سرقت بزرگ برای ما مهم است و کشف هر نوع اموالی در دستور کار پلیس قرار دارد.

در طرح‌های مختلف که پلیس تهران اجرا می‌کند سارقان و زورگیران زیادی دستگیر می‌شوند، نمونه اش آخرین طرح رعد پلیس است که ۷۳۳ سارق، مالخر و زورگیر در آن دستگیر شدند. وقتی از سارقان درباره این موضوع سوال کردیم، برای برخی از آن‌ها تفاوتی نداشت، شخصی که از آن سرقت می‌کنند، کیست و هدفشان فقط سرقت است. البته بعضی از آن‌ها مدعی اند که اگر از چهره سرشناس سرقت کنند، سریعتر دستگیر می‌شوند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه