ارسال به دیگران پرینت

نان | نان کیلویی |طرح فروش

فروش کیلویی نان تا چند ماه دیگر در کشور عملی میشود | نان کیلویی شد

بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: طرح توزیع کیلویی نان در جلسه اخیر شورای آرد و نان مطرح شده و در حال بررسی است.

بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: طرح توزیع کیلویی نان در جلسه اخیر شورای آرد و نان مطرح شده و در حال بررسی است.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مسعود امرالهی در رابطه با طرح عرضه کیلویی نان اظهار کرد: این طرح در جلسه اخیر شورای آرد و نان مطرح شده و بخش خصوصی، دولتی، اصناف و دستگاه های ذی ربط عضو در شورا در حال بررسی طرح هستند.

وی افزود: انتظار دولت بر این است که مردم نان را باکیفیت و عرضه مناسب دریافت کنند و فروش کیلویی نان جلوی کم فروشی و گرانفروشی را خواهد گرفت.

امراللهی خاطرنشان کرد: احتمال دارد در حوزه نان بربری و سنگک، نان توسط نانوایان خام تر پخته شود که مردم به سمت واحدهای صنفی با کیفیت‌تر متمایل می شوند.

وی افزود: این طرح با همکاری شرکت خدمات بازرگانی تامین آرد استان ها تا چهار ماه آینده اجرا شده و هیچ افزایش قیمتی هم در دستور کار دولت نخواهد بود.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • سیدقدیر ارسالی در

   نان بااردمخصوص دام،کیلویی ودانه ای فرقی ندارد،دلیل این همه بیماری همین اب و نان بی کیفیت است که دستگاههای متولی ازمردم پنهان میکنند.

  • ناشناس ارسالی در

   یعنی چی نان کیلویی فروختن چه ربطی به کیفیت نان دارددرزمان احمدی نژادمی خواستندطرح یارانه هاراقالب کنندکیفیت نان رابهانه قراردادند....

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه