ارسال به دیگران پرینت

دیوید بکام | ویکتوریا بکام | خالکوبی

فراموشی “دیوید بکام” درباره همسرش سوژه شد!

دیوید بکام فاش کرد که کدام یک از ۸۱ خالکوبی منحصر به فردی که روی بدنش دارد مورد علاقه‌اش است و این خالکوبی نام همسرش ویکتوریا نبود.

زمانی که از دیوید بکام اسطوره منچستریونایتد در مورد محبوب‌ترین خالکوبی‌اش پرسیده شد، در ابتدا فراموش کرد نام همسرش که تقریباً ۲۴ سال با او زندگی کرده را بگوید.

بکام ۴۷ ساله و خواننده سابق گروه اسپایس‌گرلز، ویکتوریا ۴۸ ساله، برای اولین بار در سال ۱۹۹۷ با یکدیگر آشنا شدند و دو سال بعد ازدواج کردند. آن‌ها پدر و مادر بروکلین ۲۳ ساله، رومئو ۱۹ ساله، کروز ۱۷ ساله و هارپر ۱۰ ساله هستند.

و هنگامی که هم‌تیمی سابقش گری نویل در ویدیوی یوتیوب برای سری برنامه‌های The Overlap در مورد تتوی مورد علاقه او سؤال پرسید، ویکتوریا شانسش را به نفع فرزندان‌شان از دست داد.

او در ابتدا ویکتوریا را نادیده گرفت و گفت: «راستش را بگویم انتخاب یک تتوی مورد علاقه سخت است. نام بچه‌هایم.» بکام سپس مکث کرد و کمی بعد گفت: «و نام ویکتوریا. این را هم اضافه کن.»

تعداد تتوهای بدن بکام

نویل نتوانست جلوی خنده‌اش را بگیرد در حالی که بکام می‌خندید و با احساس گناه نگاهش را به سمت دیگری دوخت. بکام در ادامه به نویل گفت که ۸۱ خالکوبی منحصر به فرد دارد. و کاپیتان سابق سه‌شیرها زمانی را به یاد آورد که یکی از آن تتوها به تخت خانه نویل چسبیده بود.

بکام در اواخر دهه ۱۹۹۰ به مدت یک سال در عمارت ۳ میلیون پوندی دوست نزدیکش نویل در منچستر زندگی کرد و بخشی از خانه شیک او حتی به نام «سوئیت بکام» معروف شد.

او در مورد چسبیدن جوهر به ملحفه‌های نویل گفت: «من احتمالاً الان ۸۱ خالکوبی دارم. بله، ۸۱ تتوی منحصر به فرد. اولی را انجام دادم و سپس در خانه تو ماندم. نه آن دومی بود، اولی نام بروکلین بود که به پشت کمرم زدم. دومی فرشته بود و من آن موقع در خانه تو می‌خوابیدم و جوهرش به تخت چسبید!»

بکام

 

منبع: خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه