ارسال به دیگران پرینت

بایدن| گاف | جو بایدن رئیس‌جمهور

بایدن سکندری خورد | بایدن تعادل خودرا از دست داد+تصویر

جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا هنگام سوار شدن به هواپیمای ویژه ریاست جمهوری این کشور برای شرکت در اجلاس قاره آمریکا در شهر لس آنجلس سکندری خورد.

رسانه‌های آمریکایی خبر دادند، جو بایدن رئیس‌جمهور ۷۹ ساله این کشور حین تلاش برای سوار شدن به هواپیما سکندری خورد.

بنا بر گزارش «نیویورک پست»، جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا هنگام سوار شدن به هواپیمای ویژه ریاست جمهوری این کشور برای شرکت در اجلاس قاره آمریکا در شهر لس آنجلس سکندری خورد.

بایدن تعادلش را از دست داد/عکس

 

طبق گزارش این رسانه آمریکایی، جو بایدن درست قبل از سکندری خوردن، اظهارات کوتاهی را درباره نتیجه انتخابات مقدماتی در سانفرانسیسکو مطرح کرد اما بدون توجه به سوالات خبرنگاران حاضر به سمت پله هواپیما رفت.

نیویورک پست که مواضع نزدیکی به حزب جمهوری‌خواه دارد، در گزارش خود به جنجال‌های مطرح شده در آمریکا درباره وضعیت سلامت جسمی و ذهنی جو بایدن ۷۹ ساله اشاره کرد.

 

در این گزارش آمده است: «رئیس‌جمهور، که مخالفانش اغلب او را به زوال ذهنی متهم می‌کنند، ماه گذشته به نظر می‌رسید حین گام برداشتن روی پله‌های ایر فورس وان (هواپیمای ویژه ریاست جمهوری آمریکا) تعادل خود را از دست داد. مارس ۲۰۲۱ هم بایدن چند بار پیاپی روی پله‌ها افتاده بود».

گاف‌های لفظی، اشتباهات لپی و تلفظ اشتباه لغات توسط بایدن از زمان آغاز تبلیغات انتخاباتی جنجال ایجاد کرده است. در آمریکا، قانونگذاران جمهوری‌خواه بارها ادعا کرده‌اند کارکردهای ذهنی و روانی بایدن به دلیل سالخوردگی دچار افت شده است.

گاف‌های پی در پی جو بایدن موجب افزایش نگرانی‌ها در آمریکا درباره توان ذهنی و جسمی او شده به طوری‌که سال گذشته طبق نتایج یک نظرسنجی، نیمی از آمریکایی‌ها بابت ضعف ذهنی و جسمی بایدن ابراز نگرانی کردند.

 

منبع: اقتصاد آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه