ارسال به دیگران پرینت

فال| ابجد

فال ابجد | ۱۲ خرداد ۱۴۰۱

فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند.

یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد.

 

فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند.

 

فال ابجد متولدین فروردین

ابجد فال شما : ب آ د

تعبیر ابجد : در انجام کارهایتان فرد فعالی باشید سعی کنید به درستی در انجام کارهایتان عمل کنید تا بتوانید زندگی تان را به خوبی و خوشی بسازید.

فال ابجد متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما : د د د

تعبیر ابجد : مراقب سلامتی خود در زندگی باشید ممکن است شخصی به شما صدماتی وارد کنند و برایتان مشکلات بزرگی در آینده به وجود بیاورد.

 

فال ابجد متولدین خرداد

ابجد فال شما : ج ب آ

تعبیر ابجد : بهتر است تصمیمات مهمی برای خود در زندگی بگیرید تا بتوانید شادی و آرامش را به دست بیاورید و خودتان را به سربلندی برسانید.

 

فال ابجد متولدین تیر

ابجد فال شما : ج ج ج

تعبیر ابجد : در زندگی دست به کارهای نادرستی نزنید که شما را به دردسرهای فراوانی مواجه می‌کند و برایتان غم و اندوه بزرگی به وجود می‌آورد.

 

فال ابجد متولدین مرداد

ابجد فال شما : ب ب آ

تعبیر ابجد : معاملات پولی و مالی در پیش رو دارید که برایتان موفقیت را در زندگی به وجود می‌آورد و شما را به سوی آرامش و آسایش در زندگی می رساند.

 

فال ابجد متولدین شهریور

ابجد فال شما : د ج ب

تعبیر ابجد : سود و منفعت کاری به زودی نصیبتان خواهد شدنودادبرتر که شما را به سوی آرامش و آسایش می رساند و برایتان موفقیت را به وجود می آورد.

 

 

 

فال ابجد متولدین مهر

ابجد فال شما : آ ب آ

تعبیر ابجد : هیچگاه کارهایتان را به تاخیر نیندازید که شما را به نابودی می رساند و مشکلات بزرگی را برایتان به وجود می‌آورد.

 

 

 

فال ابجد متولدین آبان

ابجد فال شما : آ آ ج

تعبیر ابجد : برای زندگی تان تلاش و کوشش کنیدنودادبرتر تا بتوانید موفقیت را به دست بیاورید و خود را به سوی شادمانی و خوشبختی در زندگی برسانید.

 

فال ابجد متولدین آذر

ابجد فال شما : د د آ

تعبیر ابجد : احساس ناامیدی و ناراحتی در زندگی تان می کنید سعی کنید در زندگی فرد شجاع و قدرتمندی باشید تا بتوانید خوشبختی را در آینده به دست بیاورید.

 

فال ابجد متولدین دی

ابجد فال شما : ج ج د

تعبیر ابجد : بزودی شانس به شما رویی می آورد بهتر است در زندگیتان هیچگاه بدبین به دیگران نشوید که برایتان مشکلات بسیار زیادی را به وجود خواهد آورد.

 

فال ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما : د ‌ آ ‌ ب

تعبیر ابجد : با یکی از اطرافیان تان در زندگی دیدار خواهید داشت نودادبرتر که موفقیت را در وجودتان به وجود می‌آورند و شما را به آرامش خاصی می رساند.

 

فال ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما : ب ب د

تعبیر ابجد : مراقب خود در زندگی باشید شخصی که می‌خواهد با حرف‌های شما را دور بزند و برایتان مشکلات بزرگی را به وجود بیاورد.

منبع: ساعد نیوز
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه