ارسال به دیگران پرینت

دوربین های مداربسته | سارقان موبایل

دوربین‌های مداربسته سارقان موبایل را شکار کردند+ جزئیات

سرهنگ قاسم دستخال گفت: دهم دی ماه پرونده ای با موضوع سرقت تلفن همراه به شیوه قاپ زنی از سوی مرجع قضائی به پلیس آگاهی ارجاع شد که به تبع آن کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت های خاص پایگاه سوم مامور کشف و پی جویی

سرهنگ قاسم دستخال گفت: دهم دی ماه پرونده ای با موضوع سرقت تلفن همراه به شیوه قاپ زنی از سوی مرجع قضائی به پلیس آگاهی ارجاع شد که به تبع آن کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت های خاص پایگاه سوم مامور کشف و پی جویی انتظامی را بر عهده می گیرند.

 

 

عنوان کرد: شاکی در تحقیقات پلیسی، اظهار داشت: 8 دی ماه سال گذشته در خیابان مطهری 2نفر با یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا اقدام به قاپیدن گوشی تلفن همراه وی به ارزش 8 میلیون تومان کرده اند.

 

وی عنوان کرد: کارآگاهان این یگان با حضور در محل سرقت و بازبینی فیلم دوربین مداربسته موفق می شوند سرنخ و ردپایی از سارقان را کشف کنند که با کنار هم قرار دادن ادله های موجود هویت اولین متهم به اسم رحیم بدست می آید.

 

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: با هماهنگی های قضائی رحیم در گارا‍‍ژی واقع در غرب تهران شناسایی و دستگیر می شود که با انتقال متهم به پلیس آگاهی در تحقیقات اولیه با اظهاراتی ضد و نقیض منکر سرقت بوده که پس از مواجه شدن با شواهد و مستندات به بزه انتسابی معترف و اظهار داشت سرقت را با همدستی شخصی به هویت محمد انجام داده است.

 

این مقام انتظامی تصریح کرد: مراتب طی شرحی به مرحع قضائی منعکس و دستور دستگیری محمد صادر می شود که با تلاش کارآگاهان دیگر متهم پرونده در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال می یابد.

 

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران در پایان گفت: هر 2 متهم در تحقیقات به بیش از 30 فقره سرقت از شهروندان اعتراف کرده اند که پرونده به نظر بازپرس دادسرای ناحیه 6 تهران رسید و متهمان با قرار صادره جهت تکمیل تحقیقات و شناسایی مال باختگان در اختیار این یگان قرار گرفتند و با دعوت از مال باختگان تا کنون20 نفر از شکات هر دو متهم را به عنوان سارقان خود شناسایی کرده اند.

منبع: رکنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه