خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

شهاب حسینی | فیلم عنکبوت سیاه

واکنش شهاب حسینی به عنکبوت مقدس| بازی در این فیلم را نپذیرفتم

شهاب حسینی: پیشنهاد بازی در فیلم عنکبوت مقدس را نپذیرفتم.

شهاب حسینی: پیشنهاد بازی در فیلم عنکبوت مقدس را نپذیرفتم.

شهاد حسینی در یک پست اینستاگرامی ضمن تبریک به زهرا امیرابراهیمی نوشت؛ پیام تبریک بنده مختص به شخص خانم امیر ابراهیمی  بوده و به عنوان دارنده این عنوان، این تبریک را به ایشان، وظیفه خود می‌دانم.

لذا هیچ نظری و تاییدی نسبت به فیلم، کارگردان و سایر موارد آن ندارم به همان دلیلی که کارگردان فیلم، زمانی که برای فیلم مست عشق در ترکیه بودم ضمن ملاقاتی بازی در این فیلم را به بنده پیشنهاد دادند که به دلیل عدم علاقه به موضوع و نگاه کارگردان ، پیشنهاد ایشان را نپذیرفتم.

پس از خبر دریافت جایزه جشنواره کن توسط زهرا امیر ابراهیمی، برخی از مسئولین، مداحان و چهره‌ های مذهبی این فیلم را توهین به مقدسات دینی و امام رضا (ع) تلقی کرده و نسبت به آن واکنش نشان دادند.

در همین راستا سازمان سینمایی کشور با صدور بیانیه ای محتوای دروغین فیلم عنکبوت مقدس را محکوم و از طرف خود و سینماگران از این اثر اعلام برائت کرد

 

 

 

منبع: روزیاتو
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   شهاب حسینی عزیز سوپر استار واقعی سینمای ایران❤

  • ناشناس ارسالی در

   شما وظیفه نداشتید به خانم امیر ابراهیمی تبریک بگید آقای حسینی بلکه وظیفه شرعی و انسانی داشتید به کارگردان و نویسنده فیلم بگید فیلم موهن و توهین آمیز به امام معصوم و مقدسات شیعه نسازد که با نهایت تاسف اینکار را نکردید!!! این بی طرفی و تنزل اعتقادی شما شرم آور و تاسف برانگیز است

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه