ارسال به دیگران پرینت

انگشتر پاپ کورنی

انگشتر پاپ کورنی! | وقتی هم عاشق پاپ کورن هستی هم انگشتر!

اگر این حلقه نامزدی خاص را برای کسی می‌برید مطمئن شوید که او واقعاً دوستتان داشته باشد. البته اول باید از او بپرسید که آیا پاپ کورن دوست دارد یا خیر و بعد برای خرید این انگشتر هزینه کنید.

انگشتر پاپ کورنی: وقتی هم عاشق پاپ کورن باشی و هم عاشق انگشتر

الماس به تنهایی نیز بسیار زیباست، اما با برش‌های خاصی که روی آن انجام می‌شود زیباتر هم خواهد شد. نام بعضی از برش‌ها از مواد غذایی گرفته شده؛ مثلاً در جواهرسازی تراش گلابی یا باگت داریم. حالا برند Angie’s Boomchickapop (انجیز بوم‌چیکاپاپ) اعلام کرده که به‌تازگی برشی را به مجموعه برش‌ها اضافه کرده‌اند که برش پاپ‌کورن نام دارد.

متخصصانی که در این برند کار می‌کنند با استفانی گاتلیب که طراح جواهر است همکاری کرده‌اند تا آنچه را که اولین حلقه با تراش پاپ‌کورن نامیده‌اند بسازند. آن‌ها معتقدند این حلقه برای خواستگاری و نامزدی بسیار مناسب است و می‌تواند هدیه‌ای خاص برای علاقه‌مندان به ذرت بو داده باشد. 

گاتلیب می‌گوید برای آنکه این الماس شکل درستی داشته باشد از استادانی که با او همکاری می‌کرده‌اند خواسته که کار خود را با یک الماس طبیعی 11 قیراطی شروع کنند و بعد از صیقل دادن و قرار گرفتن آن در نوار طلای زرد ظاهر نهایی را شبیه به پاپ‌کورنی با وزن 3.66 قیراط درست کنند. این جواهرساز سعی کرده که رنگ الماس نیز دقیقاً شبیه به ذرت بو داده شود. 

گاتلیب می‌گوید: «طی چند سال گذشته سفارش‌های زیادی داشتیم که مردم حلقه‌های نامزدی خاص و چشمگیری می‌خواستند. امیدوارم با همکاری با برند انجیز حس تازه‌ای به جوان‌هایی بدهیم که می‌خواهند این انگشتر خاص بخشی از زندگی آنان باشد. خوشحال خواهیم شد که قسمتی از این احساس خوب باشیم.»

قیمت این حلقه‌ها از 50 هزار دلار شروع می‌شود و قیمت‌ها بسته به وزن الماس متفاوت است. این انگشتر یک جعبه حلقه سفارشی هم دارد که دانیل بکر استرن آن را طراحی کرده است. برند انجیز خرید این حلقه را به صورت آنلاین نیز امکان‌پذیر کرده است.

اگر این حلقه نامزدی خاص را برای کسی می‌برید مطمئن شوید که او واقعاً دوستتان داشته باشد. البته اول باید از او بپرسید که آیا پاپ کورن دوست دارد یا خیر و بعد برای خرید این انگشتر هزینه کنید.

 

(استفاده از مطالب اختصاصی ۵۵آنلاین بدون ذکر منبع ممنوع است.)

مترجم: مژده اصغرزاده

 
منبع: ۵۵ آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه