خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

ثبت نام از متقاضیان جدید یارانه

اظهارات وزیر اقتصاد درباره ثبت نام از متقاضیان جدید یارانه

وزیر اقتصاد دارایی با اشاره به ثبت نام از متقاضیان جدید یارانه در سامانه مربوط به سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: برای ثبت‌نام از متقاضیان دریافت یارانه شامل افراد جدید و جامانده تاکنون ۵۰۰ هزار نفر به این سامانه مراجعه کردند

وزیر اقتصاد دارایی با اشاره به ثبت نام از متقاضیان جدید یارانه در سامانه مربوط به سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: برای ثبت‌نام از متقاضیان دریافت یارانه شامل افراد جدید و جامانده تاکنون ۵۰۰ هزار نفر به این سامانه مراجعه کردندخاندوزی در حاشیه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: ثبت‌نام از متقاضیان دریافت یارانه شامل افراد جدید و جامانده و در راستای مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها از روز گذشته از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها آغاز شد.

وزیر اقتصاد دارایی گفت: برای ثبت‌نام از متقاضیان دریافت یارانه شامل افراد جدید و جامانده تاکنون ۵۰۰ هزار نفر به این سامانه مراجعه کردند.

وی افزود: وزارت تعاون هم در این زمینه تلاش‌های خوبی انجام داده است البته این بدان معنا نیست که ایرادی وجود نداشته باشد اما با فرصت یک ماهه برای بررسی دهک‌ها این خطا برطرف می‌شود.

وزیر اقتصاد تاکید کرد: در صورتی که خانوارهایی که جزو دهک هستند، در سامانه ثبت نشده باشند،در  سامانه اصلاح خواهد شد.

اخبارمرتبط با مطلب :

دهک‌بندی دریافت یارانه‌ها چگونه مشخص می‌شود؟+ویدئو

مردمی‌سازی یارانه‌ها قدرت خرید همه دهک‌ها را افزایش داد

 

حجم ویدیو: 6.90M | مدت زمان ویدیو: 00:01:20
منبع: ایرنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   لطفا" از سازمان هدفمندی یارانه سها سوال شود که تکلیف اون افرادی را که دولت قبل یارانه شان را با دلایل کذب و غیر واقعی قطع کرده چی میشه؟؟؟
   مثلا" یارانه ی منِ نوعی را در سال ۹۵ قطع کردند و علت را پزشک بودن عنوان کرده بودند که با ارائه ی حکم کارگزینی و فیش حقوقی خودم و همسرم اثبات کردم که پزشک نیستم و کارمند ساده هستم ولی با این همه حال یارانه ام وصل نشد که نشد .

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه