ارسال به دیگران پرینت

پیامک وزارت رفاه به جاماندگان از یارانه

وزارت رفاه در حال ارسال پیامک اطلاع‌رسانی به سرپرستان خانواری است که یارانه نگرفته اند. طبق این پیامک اطلاع‌رسانی، چنانچه افرادی که یارانه به آنها تعلق نگرفته درخواست بررسی شرایط مالی و اقتصادی خود را دارند، باید به سامانه hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کنند. مهلت مراجعه به این سامانه هم ۳ ماه اعلام شده است.

وزارت کار به تدریج در حال ارسال پیامک اطلاع‌رسانی به سرپرستان خانواری است که مشمول دریافت یارانه نیستند.

با آغاز اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه کالاهای اساسی یارانه‌های ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی به افراد مشمول واریز شد.

عده‌ای از مردم به دلایل مختلف مشمول این یارانه نیستند که یا به علت قرار گرفتن آنها در دهک دهم (ثروتمندترین دهک) است یا این که از ابتدا برای دریافت یارانه ثبت‌نام نکرده یا قبلا انصراف داده‌اند.

هم‌اکنون وزارت کار با سرشماره v.refah به تدریج در حال ارسال پیامک اطلاع‌رسانی به این عده از مردم است.

طبق این پیامک اطلاع‌رسانی، چنانچه افرادی که یارانه به آنها تعلق نگرفته درخواست بررسی شرایط مالی و اقتصادی خود را دارند، باید به سامانه hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کنند. مهلت مراجعه به این سامانه هم ۳ ماه اعلام شده و تقریبا فرصت مناسبی دیده شده است. شایان ذکر است اگر در بررسی مجدد شرایط مالی اقتصادی این خانوارها، آنها مشمول دریافت یارانه شناخته شوند، یارانه دوره فعلی سوخت نشده و به حساب آنها واریز خواهد شد.

1256896_798

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • فرخ نیا ارسالی در

    مگه ما جز این ملت نیستیمو نکنه باید لبنانی یا عراقی باشیم تا بگیریم چرا دروغ میگویید که خارجیها بفهمندکه بهمه ملت یارانه دادید من بازنشسته و۱میلیون وپانصدو شست حقوق میگیرم اسنپ کار میکنم از ملت میپرسم خیلیا میگن ما نگرفتیم منم مسگم نگرفتم بخورید چاق شید

  • مهدی صفی نژاد ارسالی در

    معلولان شدید بهزیستی هستم

  • ناشناس ارسالی در

    با دادن یارانه به مردم وندادن بمن بازنشسته امیلیونوپانصدوشست تومان حقوق گرفتن ۰گناه امثال من چیست که چوب گرانی بخوریم و تعجب من از این همه ثروت مملکت ۰چرا مثل گداین بشما نگاه کنیم که استخوانی جلوی ملت بندازید که جار بزنید ای خارجیها ما به کل ملت یارانه میدیم همه میدانند که شما دروغ میگین ۰ مال شما بخورید چاق بشین ۰ما احترام داریم بشما احتیاجی نیست

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه