ارسال به دیگران پرینت

سرقت | سلاح سرد

این دزدان را شناسایی کنید +عکس

کلیه افرادی که توسط متهین مورد بزه واقع شده اند پس از شناسایی آنان با مراجعه به پلیس آگاهی استان شهرستان کرج و یا دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳ کرج اقدام به طرح شکایت نمایند.

تصاویر سه متهم که با شیوه سرقت مقرون به آزار با استفاده از سلاح سرد اقدام به سرقت می‌کردند با دستور قاضی شعبه ۱۵ دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳ شهید بهشتی کرج جهت شناسایی شکات منتشر می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از دادگستری البرز، در متن دستور قضایی آمده است:

«آقایان علیرضا میرلو؛ سینا کریمی؛ سعید توفیقی فرد؛ به موجب پرونده مطروحه در شعبه ۱۵ دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳ کرج متهم هستند به سرقت مقرون به آزار یا مسلح بودن سارق که از طریق پژو ۴۰۵ خاکستری رنگ اقدام به سرقت مقرون به آزار با استفاده از سلاح سرد (چاقو) می نمودند و اموال با ارزش از جمله پول نقد و گوشی تلفن همراه شکات را می ربوده اند.

با توجه به مراتب فوق امکان داشته که متهمین با همین شیوه جرایم یاد شده را علیه افراد زیادی مرتکب شده اند و شکات و بزه دیدگان به علت عدم شناسایی متهمین طرح شکایت ننموده باشند و یا شکایت آنان به نتیجه نرسیده باشد.

بدین وسیله اعلام می‌گردد کلیه افرادی که توسط متهین مورد بزه واقع شده اند پس از شناسایی آنان با مراجعه به پلیس آگاهی استان شهرستان کرج و یا دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳ کرج اقدام به طرح شکایت نمایند. دادیار دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان کرج مهدی سبزواری نژاد».

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • رضا ارسالی در

  اشکال کار در فقر مردم هست
  فقری که برنامه ریزی شده توسط حاکمین هست

 • ناشناس ارسالی در

  اینا که همگی ریش دارند وقتی ریش ملاک پاکی بشود نتیجه اش میشه این

 • ناشناس ارسالی در

  قیافشون به ایرانیا نمیخوره بیشتر شبیه طالبانن

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه