ارسال به دیگران پرینت

توقیف خودرو | توقیف پراید | مرجع قضایی

قتل همسر به خاطر توقیف پراید

قاتل زن 40 ساله در کمتر از نیم ساعت در لارستان دستگیر شد.

سرهنگ "سیدمحمد یوسفی" در تشریح این خبر بیان کرد: با تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر توقیف خودرو برابر حکم قضائی در یکی از روستاهای اطراف لارستان، بلافاصله ماموران به محل اعزام که در همین حین صدای شلیک تیر از حیاط خانه‌ای شنیده و مشاهده کردند شخصی از دیوار پشت آن خانه به سمت جنگل های اطراف روستا در حال متواری شدن است که سریعا وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران انتظامی به صورت پیاده پس از مسافتی تعقیب و گریز با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند فردی که در حال فرار بود را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی "لارستان" ادامه داد: ماموران سریعا به محل تیراندازی مراجعه و مشاهده کردند خانمی (فرد تماس گیرنده با 110)  مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به شدت علت جراحات وارده فوت کرده است.

سرهنگ "یوسفی" اظهار داشت: در بررسی از محل وقوع و صحنه جرم یک قبضه اسلحه شکاری دولول به همراه 4 عدد فشنگ و پوکه مربوطه کشف شد.

قتل همسر به خاطر توقیف پراید

فرمانده انتظامی لارستان ادامه داد: قاتل 52 ساله در بازجویی اولیه لب به اعتراف گشود و گفت به علت اختلاف خانوادگی از همسرم جدا زندگی می‌کنم و وی از من شکایت کرده و حکم توقیف خودرو پراید را گرفته و من با اسلحه ای که از قبل تهیه کرده بودم به در منزل همسرم (40 ساله) به قصد گرفتن رضایت مراجعه کردم که به خاطر مشاجره لفظی وی را به قتل رساندم.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: قاتل پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و از آن طریق روانه زندان شد.

وی با بیان اینکه شهروندان برای احقاق حق و مطالبات خود از دیگران به جای استفاده از خشونت و شیوه‌های غیرقانونی به مراجع قضائی و مراکز مشاوره مراجعه کنند تا شاهد این چنین اتفاقات ناگواری نباشیم، گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و چنانچه  افرادی بخواهند امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره بیاندازند پلیس با جدیت با آنان برخورد قانونی خواهد کرد.

منبع: رکنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه