ارسال به دیگران پرینت

کنسرت‌های تهران | قیمت بلیط کنسرت‌های تهران | قیمت بلیط کنسرت‌

قیمت بلیط کنسرت‌های تهران | ترافیک کنسرت‌ها در جزیره کیش

بازه قیمتی بلیط کنسرت‌های تهران با شهرستان‌ها و جزیره کیش کاملا متفاوت است. در حاضر قیمت بلیط کنسرت «علی زند وکیلی» بین ۲۸۵ تا ۳۸۵، محمد علیزاده بین ۲۳۵ تا ۳۸۵، علیرضا طلیسچی بین ۲۳۵ تا ۳۸۵ هزار تومان، محسن ابراهیم زاده بین ۱۵۰ تا ۴۲۵ هزار تومان، امید جهان بین ۱۲۰ تا ۴۱۵ هزار تومان با امکان اعمال ۳۰ درصد تخفیف، علی اصحابی بین ۱۲۰ تا ۴۱۵ هزار تومان، حسن ریوندی بین ۷۰ تا ۳۰۰ هزار تومان، هم نوازان بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان، ارکستر سمفونیک تهران بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان است.

بازه قیمتی بلیط کنسرت‌های تهران با شهرستان‌ها و جزیره کیش کاملا متفاوت است. در حاضر قیمت بلیط کنسرت «علی زند وکیلی» بین ۲۸۵ تا ۳۸۵، محمد علیزاده بین ۲۳۵ تا ۳۸۵، علیرضا طلیسچی بین ۲۳۵ تا ۳۸۵ هزار تومان، محسن ابراهیم زاده بین ۱۵۰ تا ۴۲۵ هزار تومان، امید جهان بین ۱۲۰ تا ۴۱۵ هزار تومان با امکان اعمال ۳۰ درصد تخفیف، علی اصحابی بین ۱۲۰ تا ۴۱۵ هزار تومان، حسن ریوندی بین ۷۰ تا ۳۰۰ هزار تومان، هم نوازان بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان، ارکستر سمفونیک تهران بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان است.

در هفته جاری ۲۵ کنسرت در تهران، اهواز، رشت، صومعه سرا، کرمان و جزیره کیش برگزار می‌شود. اما بیشترین آن‌ها با ۱۲ کنسرت در جزیره کیش است. در تهران ۹ کنسرت و در شهرستان‌ها نیز ۴ کنسرت برپا می‌شود.

اولین برنامه شهرستان ها، روز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت در سینما هلال اهواز خواهد بود. در این برنامه، ناصر زینلی ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ روی صحنه می‌رود. این کنسرت برای روز چهارشنبه در همین سالن و در دو سانس اجرا می‌شود. قیمت بلیط‌ها نیز از ۱۲۰ هزار تومان شروع می‌شود و به ۳۲۵ هزار تومان می‌رسد.

دومین برنامه متعلق به کنسرت شهرام ناظری در سالن فجر کرمان است که چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت در یک سانس و در ساعت ۱۹:۴۵ اجرا می‌شود. بلیط‌ها نیز در بازه قیمتی ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان فروخته می‌شودد.

کنسرت بعدی مربوط به علیرضا طلیسچی ودر رشت است. این برنامه روز چهارشنبه همین هفته در سانس‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ و در تالار مجلل این شهرستان برگزار خواهد شد. اگر در رشت حضور دارید برای خرید بلیط باید بین ۲۰۰ تا ۲۲۰ هزار تومان هزینه کنید. قیمت صندلی‌ها نیز تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند.

البته در این استان برنامه دیگری هم در شهرستان صومعه سرا اجرا می‌شود که متعلق به میثم ابراهیمی است. این کنسرت نیز روز پنجشنبه در تالار فارابی و در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ روی صحنه می‌رود. خرید بلیط این برنامه نیز برای علاقه‌مندان بین ۱۴۰ تا ۲۵۰ هزار تومان آب می‌خورد.

کنسرت‌های تهران؛ از ۷۰ تا ۴۲۵ هزار تومان

در تهران علی زند وکیلی روز سه شنبه، محمد علیزاده روز چهارشنبه، علیرضا طلیسچی روز جمعه، محسن ابراهیم زاده روز دوشنبه، امید جهان روز دوشنبه، علی اصحابی روز سه شنبه، حسن ریوندی روز‌های پنجشنبه و جمعه، گروه هم نوازان به سرپرستی علی قمصری دوشنبه و سه شنبه، ارکستر سمفونیک تهران روز‌های سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه روی صحنه مرکز همایش‌های برج میلاد، سالن همایش ایرانیان، سالن همایش وزارت کشور و تالار وحدت می‌روند.  

بازه قیمتی بلیط کنسرت‌های تهران نیز با شهرستان‌ها و جزیره کیش کاملا متفاوت است. در حاضر قیمت بلیط کنسرت «علی زند وکیلی» بین ۲۸۵ تا ۳۸۵، محمد علیزاده بین ۲۳۵ تا ۳۸۵، علیرضا طلیسچی بین ۲۳۵ تا ۳۸۵ هزار تومان، محسن ابراهیم زاده بین ۱۵۰ تا ۴۲۵ هزار تومان، امید جهان بین ۱۲۰ تا ۴۱۵ هزار تومان با امکان اعمال ۳۰ درصد تخفیف، علی اصحابی بین ۱۲۰ تا ۴۱۵ هزار تومان، حسن ریوندی بین ۷۰ تا ۳۰۰ هزار تومان، هم نوازان بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان، ارکستر سمفونیک تهران بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان است.

البته اگر در تهران حضور دارید، باید قید گروه هم نوازان و ارکستر سمفونیک تهران را بزنید. چرا که بلیط تمام سانس‌های این دو گروه به پایان رسیده است؛ بنابراین انتخاب شما محدود به ۷ کنسرت پاپ می‌شود. در کنار این یک گزینه کاملا رایگان هم وجود دارد. در واقع قرار است که محمد اصفهانی شنبه، ۱۰ اردیبهشت ساعت ۲۰:۴۵ در بوستان آب و آتش کنسرت مجانی داشته باشد.

ترافیک کنسرت‌ها در جزیره کیش

آن‌هایی که خودشان را برای تعطیلات عید فطر در این هفته به کیش رسانده اند، انتخاب بیشتری برای خرید بلیط کنسرت پاپ دارند. اما باید بیشتر هزینه کنند. کف قیمت بلیط کنسرت در این جزیره برای هفته جاری از ۲۰۰ هزار تومان شروع می‌شود و برای علاقه‌مندان به صندلی‌های ردیف اول به ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان می‌رسد.

بالاترین قیمت‌ها مربوط به کنسرت علی زند وکیلی، امیر عباس گلاب، علیرضا طلیسچی، محمد علیزاده و اشوان است. خرید بلیط کنسرت این چهار خواننده بین ۳۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان برای علاقه‌مندان آب می‌خورد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که علت بالا بودن قیمت این کنسرت‌ها هم محدودیت صندلی‌ها است. علی زند وکیلی روز پنجشنبه در سالن رویال هال پانوراما، امیر عباس گلاب روز چهارشنبه در همین سالن، محمد علیزاده روز دوشنبه در سالن هال مریم و اشوان روز جمعه و علیرضا طلیسچی روز یکشنبه در سالن رویال هال پانوراما روی استیج می‌روند.  

قیمت بلیط ۷ برنامه بعدی نیز شامل احسان دریادل، امید حاجیلی، گرشا رضایی، مسیح و آرش، آرون افشار،   بهنام بانی، محسن یگانه به یکدیگر نزدیک است. هزینه بلیط این برنامه‌ها از ۲۰۰ هزار تومان شروع و به ۵۵۰ هزار تومان ختم می‌شود.

کنسرت احسان دریادل و امید حاجیلی روز سه شنبه و چهارشنبه در سالن هال مریم، گرشا رضایی شنبه در همین سالن، مسیح و آرش روز دوشنبه در سالن تالار شهر جزیره کیش، آرون افشار روز سه شنبه در همین سالن،   بهنام بانی رو چهار شنبه در سالن تالار شهر جزیره و محسن یگانه روز پنجشنبه در همین سالن روی صحنه خواهد رفت.

نکته قابل توجه در مورد کنسرت‌های جزیره کیش اینجا است که همه آن‌ها تنها در یک سانس و در ساعت ۲۳:۵۹ برگزار می‌شود.

منبع: فرارو
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه