ارسال به دیگران پرینت

فال | ماه تولد

عشق ابدی شما با توجه به ماه تولد, چه کسی است؟

عشق ابدی شما کسی است که می توانید به او اعتماد کنید. کسی که عشق را برای همیشه می خواهد و نه فقط یک برای یک مرحله گذرا. مقاله زیر در مورد نیازهای ذاتی ما به عشق است .

عشق ابدی شما با توجه به ماه تولد کیست؟

عشق ابدی شما کسی است که می توانید به او اعتماد کنید. کسی که عشق را برای همیشه می خواهد و نه فقط یک برای یک مرحله گذرا. مقاله زیر در مورد نیازهای ذاتی ما به عشق است .ما در این مقاله توضیح میدهیم که در شخص مورد علاقه تان بدنبال چه چیزی هستید.

نشانه های مردی که واقعا عاشق شماست

حقایق علمی جالب درباره عشق و روابط عاشقانه که نمی‌دانستید

فروردین

شما فردی همیشه عاشق هستید . شما عاشق شجاعت هستید و همه همیشه از صداقت شما در ابراز عشق شگفت زده می شوند. از این رو، چیزی که در یک عشق ابدی به دنبال آن هستید انرژی است، کسی که همیشه عاشق شماست. کسی که به اندازه شما در ابرازعشق صادق و جسور باشد.

عشق ابدی شما ترسو نیست، شخصی که بدون توجه به عواقب رفتارش جسورانه عشق میورزد .در هرکاری سریع عمل می کند و همیشه مایل است تا مثل شما پر انرژی باشد. کسی که از رفتارها و تصمیمات نامنظم و بی برنامگی شما تعجب نمیکند.

اردیبهشت

آنچه و آنکس که مال شماست باید همیشه مال شما باشد. شما بسیار سرسخت هستید و تا به آنچه می خواهید نرسید از تلاش دست برنمیدارید .بنابراین برای شما، یک عشق ابدی همیشه باید کسی باشد که به شما و عشق شما وفادار باشد. شما به به معایب دیگران اهمیت نمی دهید و آنها را از صمیم قلب می پذیرید تا زمانی که آنها ثابت کنند که مال شما هستند. چیزی که در یک عشق ابدی نیاز دارید امنیت است، شخصی که به شما اجازه دهد تلفن او را چک کنید و به او اجازه بدهید که بدانند با چه کسی رفت و آمد میکنید . عشق ابدی شما وقتی به او مشکوک میشوید شما را تحقیر نمی کند.

خرداد

شما یکی از افرادی هستید که تنها بودن برایشان سخت است. همیشه در اسرع وقت راهی برای پیدا کردن شریک عاطفی خود پیدا خواهید کرد. این ویژگی اشکالی ندارد زیرا از ماجراجویی در عشق لذت می برید.

هنگامی که عشق ابدی خود را پیدا کردید، دوست دارید واقعاً با شما ارتباط برقرار کند و شبیه شما باشد. بتواند ابراز احساسات کند و به آنچه شما می گویید توجه کند. شما برای ارتباطات اجتماعی خود ارزش زیادی قائل هستید زیرا از ارتباط با دیگران لذت میبرید. کسی را دوست دارید که به اندازه شما پرحرف نیست و شما را آرام میکند. یا حداقل، شخصی که همیشه به فحش ها و غصه ها و غرغر های شما گوش دهد و به هیجانات شما پاسخ بدهد.

تیر

شما روح حساسی دارید و بسیار آرام هستید عشق ابدی شما قطعاً فردی متعهد، دوست داشتنی و حساس است. کسی که عمیق ترین افکار و حالات شما را درک کند. آنها برای شخصیت شما ارزش قائل هستند و میدانند که شما همیشه به فضا و زمانی برای تنهایی نیاز دارید. شما دوست دارید عشق ابدی شما همیشه از شما مراقبت کند.

این عشق ابدی ، با وجود اینکه نقاط ضعف شما را می‌داند، به شما وفادار می‌ماند زیرا مطمئن است که شما واقعاً او را دوست دارید و 100٪ به او وفادار هستید. او می داند که شما از بازی کردن با احساس دیگران لذت نمیبرید .آنها به حضور شما در زندگی شان نیاز دارنند و در برابر رفتار غیرقابل پیش بینی شما صبور هستند. آنها برای شما آشپزی میکنند، هنگام بیماری از شما مراقبت میکنند و از شما مثل کودک مراقبت میکنند.

مرداد

شما رابطه های زیادی دارید که همه آنها عاشقانه هستند. عشق ابدی شما هر کاری را برای شما انجام خواهد داد تا شما را خوشحال کند. آنها از جاه طلبی های شما چه در زندگی و چه در رابطه شما نمیترسند. آنها به تصمیمات شما اعتماد دارند که این بخاطرعشق واقعی آنها به شماست. چیزی که در یک عشق ابدی به دنبال آن میگردید، درک است. حتی اگر در رابطه مانند رئیس رفتار کنید، از استقلال شما نمی ترسند. از شما قدردانی می کنند چون شما برای خود و زندگی عاشقانه خود ارزش قائل هستید. عشق ابدی شما در همه شرایط از شما حمایت می کند. اگر مجبور باشید اضافه کاری انجام دهید یا اگر بخواهید به سازمانی بپیوندید که تمام وقت شما را میگیرد ناراحت نمی شوند. آنها از شما دلخور نمی شوند. آنها می دانند که شما می توانید آن را با کارهای عاشقانه تان جبران کنید.

شهریور

شما کسی هستید که در واقعیت زندگی می کنید. عشق ابدی شما می فهمد که شما دنبال اهداف غیرواقعی نیستید.

شهریوری ها می دانند که شما با روش خود زندگی می کنید و اصول شما همیشه بر اساس ایده های ملموس و بدیهی است. آنها به این می اندیشند که آیا هدایای شما، هدایایی مفیدی هستند یا خیر. آنها دوست دارند که اگر تصمیمی گرفتید به جای اینکه یکدیگر را مجبور کنید تا مشکل را حل کنید خودتان آن را حل کنید.

عشق ابدی شما می داند که احساسات نمی توانند رفتار شما را کنترل کنند و مغز شما ارباب قلب شماست . با این حال آنها عاشق این هستند که شما آنها را با واقعیت روبرو کنید. چیزی که شما همیشه درعشق ابدی خود ، بدنبال آن میگردید یک ذهن منطقی است.

مهر

شما همیشه بدنبال تعادل هستید. شما با تفکر انتقادی همه چیز را می بینید. جای تعجب نیست که عشق ابدی شما به اندازه شما باید زندگی را عمیقا درک کند. کسی که فکر میکند و همه جوانب را می سنجد. کسی که فورا عکس العمل نشان نمی دهد اما با مردم همدلی می کند و خود را در هر موقعیتی قرار می دهد. آنها می دانند که قبل از تصمیم گیری و عکس العمل به هر چیزی ، باید زمان زیادی فکر کنند و به این دلیل است که شما باید مراقب افکار خود باشید. چیزی که آنها در یک عشق ابدی همیشه به دنبال آن میگردند تعادل است.

آنها هرگز نمی خواهند از توجه و احساسات شما سوء استفاده کنند. آنها هر لطفی که به آنها می کنید را جبران می کنند زیرا می دانند که شما خواهان عشق دو طرفع هستید.آنها فوراً عصبانی نمی شوند و هرگز نمی خواهند با شما درگیر شوند.

عشق ابدی شما مهربانی شما، تصمیمات آهسته اما مطمئن و همدلی صمیمانه شما را دوست دارد. آنها گاهی اوقات شما را نجات می دهند و هرگز باعث خشم شما نمی شوند.

آبان

نیش عقرب به همه اطرافیان هشدار می دهد که با آن دست و پنجه نرم نکنند. شما یک انسان بدبین هستید اما قطعاً به عشق نیاز دارید. برای شما، فقط یک شخص قابل اعتماد است که هرگز خشم شما را تحریک نمیکند. کسی که هرگز نمی تواند به شما خیانت کند. ممکن است در ابتدا ترسناک باشید، اما زمانی که اعتماد شما را جلب کرد نباید از شما بترسد زیرا تنها با اعتماد، میشود صمیمیت را بیشتر کرد.

شما به نوارش علاقه دارید . وقتی صحبت از عشق ورزی به میان می آید آنها باید مطمئن شوند که شما از انجام هر کاری لذت می برید . آنچه شما در یک عشق ابدی به دنبال آن میگردید ، فداکاری است.

آذر

شما ماجراجو و شوخ طبع هستید و همیشه به دنبال خوبتر کردن حال خودتان هستید و بنابراین به کسی نیاز دارید که بتواند صدای بلند شما را تحمل کند و از شخصیت حبابی شما لذت ببرد. شما آدم بی حوصله ای هستید و هیچ کاری را کامل انجام نمیدهید. شما فردی شاد و سرزنده هستید. عشق ابدی شما باید به اندازه شما سرگرم کننده باشند و باید همیشه به شوخی های شما بخندند. آنها می دانند که چقدر خوش شانس هستند که شما را دارند زیرا شما جادوی آرامش بخش درموقعیت های سخت را دارید.

عشق ابدی شما کسی است که می داند واقعا در درون شما چه میگذرد. آنها می دانند که شما چه زمانی وانمود می کنید که خوشحال هستید. آنها می دانند چه زمانی در درون شما طوفان شده است. دوست دارید عشق ابدی تان بهترین دوست شما باشد. کسی که بتوانید در کنار او همیشه خود واقعیتان باشید و با شما بخندد و گریه کند.

دی

شما یک روح پیر دارید .شما به این بلوغ رسیده اید که دیگران را میترساند. شما سخت کوش و گاهی بی احساس هستید. بنابراین یک عشق ابدی همیشه برای شما کسی است که بتواند شما را از پوسته تنهاییتان بیرون بیاورد. کسی که شما را برای لذت بردن از زندگی وسوسه می کند و به شما طعم زندگی و زنده بودن را می چشاند. آنها شادی را برای شما به ارمغان می آورند که هرگز تجربه نکرده اید، و در عین حال از شما برای مسئولیت پذیری تان حمایت می کنند.

هر زمان که احساس می کنید غرق در هر کاری هستید که باید انجام دهید آنها از شما دور نمیشوند و با رویاها و اشتیاق به شما کمک خواهد کرد. آنها همه چیز را برای شما آسان می کنند. آنها باعث نمی شوند که احساس کنید کسل کننده هستید و با رهایی ذهنتان از کارهای روزمره و سمی زندگی شما را جذاب می کنند. آنها دنیای یکنواخت شما را تغییر میدهند. چیزی که در یک عشق ابدی به دنبال آن میگردید سرگرمی و هیجان است.

بهمن

شما را با رفتار و تفکرات عجیب و غریبتان میشناسند که با هوش خود افراد را مجذوب خود می کنید. با این حال، یک عشق ابدی برای شما کسی است که به اصول شما پایبند است و به آنها نمی خندد، بلکه به آنها احترام میگذارد و مطابق با اصول شما زندگی می کند. آنها از اینکه چگونه فکر می کنید و از اینکه چگونه مسائل را به گونه ای متفاوت حل می کنید ناراحت نمی شوند .

آنها می دانند که پشت آرامش شما ، صداهای پرهیاهو، ایده های وحشیانه و تصورات رادیکال وجود دارد. آنها درون شما را دوست دارند و از آن درس می گیرند زیرا که خرد شما آنها را جذب می کند. آنها همیشه دوست دارند چیزهایی را با شما کشف کنند. آنچه در یک عشق ابدی بدنبال آن میگردید عطش به دانش است.

اسفند

شما از محبت ملموس لذت می برید و هرگز آن را بی اهمیت نمیدانید. یک عشق ابدی برای شما کسی است که کمی رفتار کودکانه داشته باشد. کسی که حسادت میکند و دوست دارد به شما هدایای زیبایی بدهد. کسی که به شما چسبیده است و هر بار که بعد از یک دعوای کوچک ، با شما آشتی میکند. شما از این چیزها لذت می برید، و هرگز کسی را نمی خواهید که خیلی جدی و بالغ باشد. آنچه شما در عشق ابدی به دنبال آن میگردید یک قلب جوان است.

 

حقایق جالب | روابط

۱۰ حقیقت علمی جالب درباره عشق و روابط عاشقانه که نمی دانستید

گرچه حفظ یک رابطه ی رضایت بخش گاهی به تلاش زیادی نیاز دارد، اما همه ی ما برای برخورداری از آن لحظات خوشی که عشق برایمان رقم می زند سر و دست می شکنیم. علم می گوید عشق ممکن است نه تنها به لحاظ عاطفی، بلکه به لحاظ جسمی هم برای ما مفید باشد. عشق می تواند اضطراب را کاهش دهد، درد را تسکین بخشد، جراحات را التیام دهد و بسیار «عوارض جانبی» غیر منتظره ی دیگر داشته باشد.

۱۰ حقیقت علمی جالب درباره عشق و روابط عاشقانه که نمی دانستید
 

با حقایقی علمی درباره ی عشق و روابط عاشقانه همراه باشید.

 

۱- ضربان قلب زوج ها با یکدیگر هماهنگ می شود

 
 
 آنچه دیگران میخوانند :

 
 
 

بر اساس تحقیقات، زوج هایی که مدت زمان زیادی را با یکدیگر بوده اند، وقتی کنار همدیگر هستند، ضربان قلب آن ها به طور ناخودآگاه با یکدیگر هماهنگ می شود. دانشمندان دانشگاه ایلینوی ِ آمریکا با استفاده از دستگاه های مانیتورینگ الکترونیکی به ثبت و اندازه گیری ضربان قلب ۱۰ زوج سالمند که در رابطه عاطفی بلند مدت بودند، پرداختند.

محققان پی بردند زوج ها وقتی در فاصله ی نزدیکی به یکدیگر قرار دارند، در رقصی پیچیده، ضربان قلب یکی بر دیگری اثر می گذارد و بالعکس. با این حال، دانشمندان در این تحقیق به الگوی مشخصی در رابطه با این تغییرات نرسیده اند. برایان اگالسی، محقق می گوید: «ما متوجه شدیم هر روز یک موقعیت منحصر به فرد است که بسته به شرایط تغییر می کند. تعاملات میان زوج ها، طرز فکر و رفتارهای آن ها و اینکه نزدیک یکدیگر یا دور از هم باشند، دائماً در تغییر است.»

 

۲- عشق به لحاظ شیمیایی اعتیادآور است

 
 

به گفته ی محققان، در یک رابطه عاطفی موفق، عشق رمانتیک، مانند یک مخدر بسیار حیرت انگیز و قدرتمند عمل می کند. وقتی عاشق می شویم، مغز ما هورمون هایی ترشح می کند که می توانند به ما احساس سرخوشی دهند، احساسی که ممکن است به آن اعتیاد پیدا کنیم. محققان می گویند این اتفاق به این دلیل رخ می دهد که سیستم پاداش دوپامین درون مغز ما توسط عشق رومانتیک تحریک می شود، به همان شکلی که دیگر رفتارهای اعتیادآور این بخش از مغز را فعال می کنند. دانمشندان حتی در سال ۲۰۱۶ در تحقیقی به مقایسه ی عشق رمانتیک با «اعتیاد طبیعی» پرداختند.

۳- داشتن رابطه عاشقانه باعث کاهش فشار خون می شود

 

زوج هایی که ازدواج موفقی دارند باعث حفظ سلامتی یکدیگر می شوند. برخی تحقیقات می گوید یک ازدواج رضایت بخش می تواند باعث کاهش فشار خون شود و به این ترتیب، سلامت قلب را ارتقاء دهد. پژوهش ها نشان داده فشار خون بالا با ابتلا به بسیاری از مشکلات پزشکی مانند بیماری های قلبی و سکته مغزی مرتبط است.

بر اساس تحقیقی با شرکت ۲۰۴ زن و مرد متأهل و ۹۹ زن و مرد مجرد، صرف داشتن یک زندگی مشترک شاد، در کاهش فشار خون نقش دارد. این تحقیق اما می گوید افراد مجرد در مقایسه با همتایان متأهل خود که یک زندگی مشترک شادی ندارند، از سلامتی بیشتری برخوردارند. پس ازدواج به خودی خود مفید نیست، بلکه مهم داشتن احساس رضایت و شادی در رابطه است.

۴- عشق بسامد سردردها را به نصف می رساند

 

 

وقتی عاشق هستیم، مغز ما از یک هورمون شادی به نام اکسی توسین لبریز می شود. در تحقیق صورت گرفته در دانشکده پزشکی دانشگاه استفورد ِ آمریکا، به شرکت کنندگانی که به سردرد مزمن دچار بودند یک اسپری بینی حاوی هورمون عشق داده شد.

در این تحقیق، ۵۰ درصد از شرکت کنندگان از نصف شدن سردردهای خود بعد از گذشت چند ساعت خبر دادند. ۲۷ درصد شرکت کنندگان اعلام کردند پس از همان مدت به طور کامل از درد رهایی یافتند. بر اساس دیگر پژوهش ها، نزدیکی فیزیکی با شریک عاطفی خود می تواند باعث کاهش یا رفع کامل سردرد در افراد مبتلا به میگرن شود.

۵- عشق می تواند مانند یک مسکن قوی عمل کند

منبع: سایت طلا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • Mr.OAX ارسالی در

  من شخصا یک آمارگیری دقیق در مورد اشخاص متخصصی که در زندگی روزمره با فحش و ناسزا جملاتشان را آغشته می‌کنند انجام دادم،نتیجه ی جالبی گرفتم :
  بیشتر از ۹۵ درصد آنها در کارشان بسیار قابل اعتماد و مسئولیت پذیر هستند ،دلیلش را هم بررسی کردم ،آنها در زندگی‌شان با چالش‌های بزرگی روبرو شده اند و گویا مثل فولاد ابتدا گداخته و سپس آبدیده شده اند.
  مثلا یه نفر که با کونده بازی اذیتتون کرده با جملات و حکایت‌های گلستان سعدی نمیشه جوابشو داد چون نمی‌فهمه.

  • ناشناس ارسالی در

   بی تربیت نفهم

  • طاهری ارسالی در

   آذر و اسفند رو درست گفت ولی بقیه رو نمیدونم خلاصه دمتون گرم

 • ناشناس ارسالی در

  سلام دی ماهیم‌ والا‌ از همین‌ عشق ابدی‌ که میگید‌ دل شکستن‌ دیدم‌ فقط‌
  به امید روزی‌ که حداقل بهم‌ رو‌ بده 😪😪🤧🤧💔💔

 • محمد ارسالی در

  من ابان ماهی هستم اما بد بین نیستم خیلی رعوف و عاطفی هستم فقط به کسی اطمینان نمیکنم

 • melika-Joje ارسالی در

  برای من واقعی بود حق حق حق بود من🥺😭
  ♥️دی ماهی هستم♥️

  • Froozan sediqi ارسالی در

   دی ماهی کاملا حق بود👍👍👍👍👍

 • Sgh ارسالی در

  عشق وجود ندارد
  عشق دروغه
  #فروردینی

  • ناشناس ارسالی در

   دقيقاً

  • ناشناس ارسالی در

   دقیقا عشق دیگه وجود نداره همش دروغ دروغ دروــــــــــــــــــــــغ

  • ناشناس ارسالی در

   واقعا دروغ میگه هرکی میگه عاشقتم

 • 😂 ارسالی در

  • 🥰ریحانه 🥰 ارسالی در

   من آبان ماهی هستم و اصلا بد بین نیستم ❤️
   #آبان ماهی

 • فرشته ارسالی در

  عشق واقعی مانند ظهورارواح است همه ازآن صحبت میکنندوبرایشان خوشاینداست اماکمترکسی به واقع آنرادیده ولمس نموده ودرواقع همه ازآن گریزان وهراسانند.

  سخن بزرگان

 • سجاد ارسالی در

  فخر الییرم مهر آییندا 🍂

 • ارسلان ارسالی در

  عشق وحددارد اردیبهشتی

 • ناشناس ارسالی در

  اگه واقعا عشق باشه یه عشق خوب ربطی بع این فال اینا نداره اکه عاشق شدی باید پای عشقت بمونی عشق چیز سختی نیست فراموشش کنی ..آب نیست بریزش زمینی دل بست به کسیه ک میدونی هست ولی تو اجاره ی بودن کنارشو نداری اینم هس ولی عاشق کسی شدی تا عبد پا به پاش وایسی با افتخار اذر ماهی💋🥲🙂

  • دینا ارسالی در

   دقیقاً همیجوره که گفتی
   اگه بخواد اینجوری بشه که زندگی و در کل سنگ رو سنگ بند نمیشه که.....
   عشق واقعی خودش یه روز میا سراغت.....
   #آذر_ماهی

 • علی ارسالی در

  تلقین نکنید لطفا

 • ناشناس ارسالی در

  من خردادی ام😁❤🤩💖💖💞💝

 • ريم ارسالی در

  من مهرماهميم واقعاهم همينه🤤

 • ناشناس ارسالی در

  عالی بود

 • لاله ارسالی در

  من دی ماهی هستم ولی در مورد این مقاله چیز زیادی دریافت نکردم فک کنم هم یه بخشی درسته هم غلط ولی بد نبود !!😕🙁

 • Mobina ارسالی در

  من اردیبهشت هستم ما خیلی دلم شکسته یکی دلم و شکونده

 • ناشناس ارسالی در

  عشق یعنی خودخود مادر

 • ساره افغان ارسالی در

  من آبانی ماهی هستم اصلا هم بدبین نیستم خیلی هم خوشبین هستم حتا تو موضوعاتی که دیگران مطمئن هستن نتیجه اش بده من احتمال خوب میدم و منتظر نتیجه خوبم ولی خوب در مورد عشق و عاشقی بهنظرم عشق واقعی تو این دورو زمانه پیدا نمیشه منم تا هنوز عاشق نشدم

 • محمدرضا هستم و۹ اسفندماهی هستم شایدهم اشتباه از خودم باشه از هم ضربه خوردم دلمم دیگه جای برای شکستن ندار برم بمیرم قرص سیانور هم ۱۰روز پیشم هست ارسالی در

  ازهمه کس ضربه خوردم جایکه دلم دیگه جای برای شکستن نمونده محمد رضا اسفند ماهی هستم

  • Mahya ارسالی در

   عععع ، داش چه کاریه سیانور چیه
   به آیندت فکر کن
   ممکنه آدمای خ بهتر سر راهت قرار بگیرن
   کار ، خانوادت ، زندگیت...
   تلاش کن انقد زود بی خیال نشو.

 • Elnaz Ahmadi🖤 ارسالی در

  من بهمن ماه هستم 💙

 • مبینا ارسالی در

  من‌والا‌خیلییی‌سخت‌عاشق‌می‌شم‌🗝
  اونی‌که‌عاشقش‌هستم‌خودم‌هستم⚔
  شعار‌من‌اینه👇🏻
  #-همیشه_عاشق_خودت_باش📜
  به‌عنوان‌‌یک‌دختر🗝

  #-دی_ماهی❄

 • Hessam ارسالی در

  یک مردادی هستم باکلی عشق
  صفای وجود همه دوستای گل
  من عاشق دخترای آبان و اسفند ماهی هستم خیلی خوب بلدن

 • Pelin ارسالی در

  من خرداد ماهی هستم یک فرد بهمن ماهی احمق را دوست دارم خیلی یع دنده اس 🙄

  همه چیز در مورد خرداد و بهمن درست بود😐😂

 • شهرزاد ارسالی در

  بد نبود من بهمنی ام و در باره ی من راست گفت آدم باید عاشق مادرش باشه وخودش

 • سلیمان غفاری ارسالی در

  اگر قبل از ازدواج مرکز دولتی باشد که قبل از عقد بگویند متولد کدام ماهها میتوانند با هم ازدواج کنند یادر مدرسه عالی بود؟

 • فروغ ارسالی در

  من ابان ماهیم بدبینم ولی از اول که بدبین بدنیا نیامده ام مرابد بین کرده اند
  خیلی روی خودم کار کرده ام ولی در شرایط ورویدادهای ی در زندگی برمیگردم به ناخودآگاهم که درمن بوجوداورده اند

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه