ارسال به دیگران پرینت

بخت آزمایی جکپات

برنده شدن دزد حرفه‌ای در بخت آزمایی

ارسلو پاردس، شش عدد برنده در قرعه کشی را حدس زد و بیش از ۸۵۰۰۰۰ دلار جایزه برنده شد.

برنده شدن دزد حرفه‌ای در بخت آزمایی

ارسلو پاردس، شش عدد برنده در قرعه کشی را حدس زد و بیش از ۸۵۰۰۰۰ دلار جایزه برنده شد.

یک دزد حرفه‌ای آرژانتینی ۳۷ ساله پس از برنده شدن در بخت آزمایی جکپات، قول داد که از زندگی مجرمانه خود دست بکشد و هر آنچه را که از قربانیان خود دزدیده است، جبران کند.

مارسلو پاردس، که مقامات محلی او را با نام “رامپیتو” می‌شناسند، شش عدد برنده در قرعه کشی را حدس زد و بیش از ۸۵۰۰۰۰ دلار جایزه برنده شد.

پاردس در سال‌های گذشته علاوه بر این که با یک باند، در سرقت خانه‌های متعدد مشارکت داشته است، چندین بار نیز به اتهامات مختلف دستگیر شده بود. همچنین گفته می‌شود که او، اغلب گردشگران را هدف قرار می‌داده است. او آخرین بار در نوامبر سال ۲۰۲۱ به دلیل درگیری با پلیس دستگیر شد.

 
 

 

مارسلو پاردس

پاردس مرتباً در بخت آزمایی شرکت می‌کرد، اما شانس در آخرین قرعه کشی که در آن شرکت کرده بود با او یار بود و جایزه بسیار ارزشمندی را کسب کرد.

 
 

پاردس که از فقر شدید به ثروت رسیده بود، در مقابل ایستگاه پلیس محلی در پورتو مادرین آرژانتین ظاهر شد و بازنشستگی خود را از شغل سابقش اعلام کرد. او همچنین ردیابی برخی از افرادی را که قبلا از آن‌ها دزدی کرده بود آغاز کرد و دو نفر از آن‌ها را پیدا کرد و دو برابر مبلغی که از آن‌ها دزدیده بود را به آن‌ها برگرداند.

 

منبع : اقتصاد نیوز
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه