ارسال به دیگران پرینت

ازدواج‌های عجیب

چپ دست بودن عروس، مراسم عروسی را بهم زد!

داماد پس از آنکه در جشن عروسی متوجه شد عروس با دست چپ غذا می خورد از ازدواج با وی خودداری کرد.

 چپ دست بودن عروس، مراسم عروسی را بهم زد!

 فصل جشن‌های عروسی در هند چند ماهی است که آغاز شده است. در حالی که زوج‌های جوان این روز‌ها بهترین روز‌های زندگی خود را جشن می‌گیرند، اما گهگاهی اخبار عجیب از این مراسم‌ها به سوژه رسانه‌ها تبدیل می‌شود. در حالی که چندی پیش بود که خودداری عروس از ازدواج با داماد به خاطر طاس بودن وی خبرساز شده بود به تازگی نیز خودداری یک داماد از ازدواج با عروس بخاطر چپ دست بودن وی به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است.

بنا به گزارش geo.tv این داماد پس از آنکه متوجه شد عروس با دست چپ غذا می‌خورد از ازدواج با وی منصرف شد. این اتفاق در یک جشن عروسی در داندِلی منطقه‌ای واقع در ایالت کارناتاکا هند رخ داد. در هند غذاخوردن با دست چپ بر خلاف آداب رایج است و نوعی بی احترامی محسوب می‌شود.

بنا به این گزارش این مراسم در معبد لورد شیوا در کولاگی در حال انجام بود که داماد به دلیل چپ دست بودن عروس تهدید به لغو مراسم کرد. با وجود آنکه هر دو خانواده در ابتدا با برپایی عروسی موافقت کرده و جشن طبق برنامه پیش می‌رفت، اما داماد حین خوردن غذا تصمیم به لغو مراسم گرفت. او با گفتن این جمله که " چنین چیزی (چپ دست بودن) در خانواده او غیرقابل قبول است " مراسم را لغو کرد. به دنبال این اتفاق خانواده وی نیز از داماد حمایت کرده و خانواده عروس را تهدید به بازپس گیری هدایا کردند.

خانواده عروس که از تصمیم ناگهانی داماد شوکه شده بودند تلاش کردند تا با گفتگو سوءتفاهم پیش امده را حل کنند. آن‌ها گفتند از آنجایی که دخترشان معلول است برای خوردن غذا با دست راست مشکل دارد. این در حالی بود که داماد و خانواده وی با وجود آنکه می‌دانستند عروس معلول است پیشتر با ازدواج موافقت کرده بودند.

پس از اصرار داماد و خانواده اش با لغو عروسی، عروس و خانواده او دست به دامن پلیس شدند و با حضور پلیس در محل عروسی و انتقال طرفین به مرکز مشاوره سرانجام داماد و خانواده اش متقاعد شدند که از تصمیم خود صرف نظر کرده و عروس را به خانه ببرند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه