ارسال به دیگران پرینت

استاندار تهران:

امتحانات مدارس و دانشگاه‌ها در تهران حضوری شد+ ویدئو

منصوری گفت: تاکید شد امتحانات مدارس و دانشگاه‌ها حتما حضوری برگزار شود.

محسن منصوری استاندار تهران در حاشیه جلسه ستاد کرونا استان تهران در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: گزارشی از آموزش و پرورش ارائه شد مبنی بر اینکه در زمینه ارتقاء سطح سواد دانش آموزان باید تصمیمات جدی گرفت، چرا که تعطیلی مدارس منجر به افت تحصیلی شده و تاکید مصوبه ستاد ملی کرونا هم بازگشایی حداکثری مدارس می باشد.

وی ادامه داد: در تهران به سبب ملاحظات و شرایط ۹۰ درصد مدارس شرایط بازگشایی داشتند، منتها متوسط بین دو روز دانش آموزان در مدارس حضور پیدا می‌کردند که مصوب شد با رعایت حفظ سلامت و پروتکل های بهداشتی بازگشایی حداکثری مدارس را در استان تهران داشته باشیم.

استاندار تهران تأکید کرد: در مورد دانشگاه‌ها هم به همین صورت است و جایی که امکان بازگشایی وجود نداشته باشد تاکید بر حضوری برگزار کردن امتحانات است.

منصوری سپس گفت: در مورد مسابقات ورزشی ملی نیز به سبب حساسیت مصوب شد که حضور تماشاگران به صورت حداقلی باشد.

وی خاطرنشان کرد: واکسیناسیون دو دز واکسن در سطح استان و کشور خوب پیش رفته منتها میزان تزریق دز سوم حدود ۲۰ درصد می باشد که از مردم تقاضا می‌کنیم که هر چه سریعتر نسبت به تزریق دز سوم واکسن اقدام کنند، چرا که تجربه کشورها در این زمینه نشان داده که واکسیناسیون دز سوم نقش مهمی در کاهش همگیری دارد.

 

 

منبع: برنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • .... ارسالی در

  ساعت خواب امتحانات مدارس تموم شد

 • مهدی ارسالی در

  این آقا هم از نوع صبح جمعس فقط ورژن صبح شنبه میشه
  کجای کاری امتحان مدارس تموم شد برادر
  به فکر موج کرونایی بعدش باشید البته اگه اونم مثل آمار اصلی کتمان نمی‌کنید
  امیدوارم شب بتونید راحت سرتون رو بالشت بذارید بخوابید
  ادمین منتشر کن

 • ناشناس ارسالی در

  از حضوری بودن امتحانات چی دستگیرتون شد؟فقط بفهمید که معلم هاتون بلد نیستن درس بدن و درس تحویل بگیرن فقط با دوتا کلیپ کلاس رو تمام میکردن بچه تقصیر نداره معلم همون کلیپ هم از بچه نخواسته تمرین و تکرار نکرده

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه