ارسال به دیگران پرینت

جنگل‌های آمازون

پسری که برای واکسن، پدرش را شش ساعت روی دوش حمل کرد

تصویر مردی بومی در جنگل‌های آمازون برزیل که پدر خود را بر دوش گرفتتا به مرکز واکسیناسیون برساند در شبکه‌های اجتماعی پر‌بازدید شد

تصویر مردی بومی در جنگل‌های آمازون برزیل که پدر خود را بر دوش گرفتتا به مرکز واکسیناسیون برساند در شبکه‌های اجتماعی پر‌بازدید شد. این عکس به نمادی از دشواری واکسیناسیون در یکی از مناطق دور‌افتادهٔ جهان تبدیل شده است. در این عکس که پزشکی آن را گرفته است، تاوی ۲۴ ساله را نشان می‌دهد که پدرش واهو ۶۷ ساله را پس از آنکه هر دو واکسن زدند بر دوش گرفته و می‌برد. آنها ناچار بودند تا ساعت‌ها در میان جنگل راه بروند تا به مرکز واکسیناسیون برسند.

آمار رسمی حاکی از آن است که ۸۵۳ نفر از بومیان منطقه بر اثر ابتلا به کوویدـ ۱۹ در این کشور جان خود را ازدست داده‌اند. اما گروه حمایت از حقوق بومیان می‌گوید آمار واقعی بالاتر از این است. نظر‌سنجی آپیب، سازمان مردم‌نهاد برزیلی نشان می‌دهد که فقط از مارس ۲۰۲۰ تا مارس ۲۰۲۱ حدود ۱۰۰۰ نفر از بومیان جان خود را از دست داده‌اند. تاوی و واهو به گروه بومیان زوئی تعلق دارند که حدود ۳۲۵ نفر هستند. این گروه از بومیان کمابیش در انزوا در روستا‌های ناحیه‌ای به وسعت تقریبی ۱.۲ میلیون زمین فوتبال در ایالت پارا در شمال برزیل زندگی می‌کنند.

 

مدیریت خشم

درگیری مرگبار دو پدر بر سر فرزندانشان+ویدئو

این دو پدر به خاطر فرزندانشان باهم درگیر میشوند

درگیری مرگبار دو پدر بر سر فرزندانشان+ویدئو
 

این دو پدر به خاطر فرزندانشان باهم درگیر میشوند

فک یکی از آنها میشکند و  بعد هم به کما میرود و 5 روز بعد جان خود را از دست میدهد

 

به همین سادگی دو خانواده سیاه بخت شدند.

 

مدیریت خشم را بیاموزیم و به فرزندانمان هم یاد بدهیم.

 

 

 
 
 
 
Play Video
Advertisement
 
 
 
 
 

 

منبع: هفت صبح
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه