خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران

وضعیت خرید طلای دست دوم با اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران از کاهش ۳۵۰ هزار تومانی حباب سکه خبر داد و گفت: حباب سکه ابتدای صبح امروز ۶۰۰ هزار تومان بود اما در ادامه معاملات با توجه به عرضه و تقاضای مناسب به ۲۵۰ هزار تومان رسید

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران از کاهش ۳۵۰ هزار تومانی حباب سکه خبر داد و گفت: حباب سکه ابتدای صبح امروز ۶۰۰ هزار تومان بود اما در ادامه معاملات با توجه به عرضه و تقاضای مناسب به ۲۵۰ هزار تومان رسید.

محمد کشتی آرای درباره حباب امروز سکه، گفت: نرخ اُنس جهانی صبح امروز با 6 دلار کاهش به 1794 دلار رسید اما در حال حاضر مجدد 1800 دلار شده است؛ نرخ ارز از ابتدای امروز با کاهش همراه بود بنابراین حباب سکه ابتدای صبح 600 هزار تومان بود اما در ادامه معاملات با توجه به عرضه و تقاضای مناسب حباب سکه به 250 هزار تومان رسید.

وی درباره پیش‌بینی قیمت طلا و سکه در روزهای آتی، افزود: از آنجا که شرایط به مذاکرات و نرخ ارز بستگی دارد و این موضوعات همچنان در جریان است، پیش‌بینی قیمت طلا و سکه در روزهای آینده ممکن نیست.

کشتی‌آرای ادامه داد: با اجرای قانون جدید مالیات بر ارزش افزوده خرید طلای دست دوم صرفه ندارد بنابراین در درجه اول مردم می‌توانند به جای طلای دست دوم، طلای نو خریداری کنند و در درجه دوم سکه برای سرمایه‌گذاری بهتر است.

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران تصریح کرد: قانون جدید مالیات بر ارزش افزوده از 13 دی ماه در حال اجرا است

 

منبع: خانه ملت
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه