ارسال به دیگران پرینت

اعتراض گل‌گهر به شکست ۳ بر صفر مقابل استقلال

درخواست گل گهر در کمیته استیناف رد شد

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال اعلام کرد که اعمال رأی کمیته انضباطی این فدراسیون درباره باشگاه گل‌گهر سیرجان جنبه نمادین دارد و نتایج مسابقات ملاک اعتبار است.

رأی کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباره اعتراض باشگاه گل‌گهر سیرجان به شکست ۳ بر صفر شاگردان قلعه‌نویی مقابل استقلال، سپاهان و پیکان به شرح زیر است:

«درباره درخواست مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ شرکت فرهنگی ورزشی مجتمع گل‌گهر سیرجان دایر بر صدور دستور موقت دایر بر توقف اجرای حکم نسبت به دادنامه شماره ۱۱۸۳ مورخ ۱۴۰۰/۹/۲۵ کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و بازگرداندن امتیازات کسرشده از تیم مذکور بابت استفاده از بازیکن خارجی به نام اریک بابو باگناما بوکوم (که به شرح دادنامه مذکور غیرمجاز دانسته شد) .

جهت حفظ ثبات جدول مسابقات، با دقت در محتویات پرونده و ملاحظه لایحه تقدیمی باشگاه مذکور و با تأمل در مقررات انضباطی فوتبال به ویژه مواد ۱۰۰ و ۱۰۳ آن، به زعم اعضای این کمیته اگر چه مطلوب آن است که رکن قضایی فدراسیون فوتبال و پیرو تصمیم آن، کمیته مسابقات رویه یکنواخت و یکسانی را در نحوه اجرای احکام انضباطی و تنبیهی اعمال نمایند. به گونه‌ای که اگر بناست در اجرای اصل اجرای فوری آرای انضباطی و اخلاق و فقدان اثر تعلیقی بر اعتراض به این آرا، به محض ابلاغ رأی، نتایج آن از جمله در جدول مسابقات متبلور شود، این تدبیر نسبت به همه آرای انضباطی و اخلاق اعمال شود و سیاست دوگانه در اعمال و اجرای فوری آرای تنبیهی از نوع آنچه در این پرونده صادر شده با اجرای آرایی از نوع محرومیت از برگزاری مسابقه در حوزه باشگاه میزبان یا بازی بدون تماشاگر، تا انتظار قطعیت رأی مزبور، تالی سوء به دنبال خواهد داشت.

اما در مانحن‌فیه با توجه به اینکه اولاً آنچه در لایحه باشگاه تجدید نظر خواه آمده مصداق و موضوع دستور موقت مذکور در ماده ۱۰۰ مقررات فدراسیون فوتبال مذکور نیست، ثانیاً اعمال نتیجه حاصل از این رأی در جدول مسابقات جنبه نمادین داشته و آنچه ملاک و مناط اعتبار است، نتایج قطعی و پایان بخش مسابقات است.

ثالثاً ضرر و زیان خاصی که به واسطه اعمال حکم صادره از کمیته انضباطی متصور و جبران‌ناپذیر باشد، قابل ملاحظه نیست. بنابراین قرار رد درخواست باشگاه متقاضی دستور موقت صادر و اعلام می‌شود».

 

تراکتور به مس سونگون واگذار شد

مالکیت تراکتور و ماشین سازی به مس سونگون واگذار شد

دو باشگاه تراکتور و ماشین‌ سازی تبریز طبق تصمیم مسئولان استان آذربایجان شرقی به مجتمع مس سونگون ورزقان انتقال یافتند.

 مالکیت تراکتور و ماشین سازی به مس سونگون واگذار شد
 

دو باشگاه تراکتور و ماشین‌ سازی تبریز طبق تصمیم مسئولان استان آذربایجان شرقی به مجتمع مس سونگون ورزقان انتقال یافتند.

از ساعت ۱۶ امروز (سه‌شنبه) جلسه تعیین تکلیف باشگاه تراکتور و ماشین‌سازی تبریز با حضور نمایندگان استان آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولان این استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

 

در این جلسه نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی، فاطمی امین وزیر صمت، سعد محمدی نماینده شرکت مس و سردار خرم استاندار آذربایجان شرقی حضور داشتند و در پایان صورت‌جلسه واگذاری امتیاز دو باشگاه تراکتور و ماشین‌سازی تبریز به باشگاه مس سونگون ورزقان امضا شد.

 

طبق این صورت جلسه، اختیارات کامل دو باشگاه تراکتور و ماشین‌سازی به زودی (طی فردا یا روز پنجشنبه) به مجتمع مس سونگون ورزقان واگذار خواهد شد و روال قانونی برای انتقال مالکیت این دو باشگاه به شرکت مس نیز طی ماه‌های آینده انجام خواهد شد. در جلسه امروز نماینده‌ای از سوی محمدرضا زنوزی حضور نداشته و قرار است.

 

 

 

 

منبع: خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • علی محمدی ارسالی در

    باسلام، امیدوارم خدارادرنظر گرفته باشند

  • ناشناس ارسالی در

    این بنده خدا اول ودوم سوم درس نخونده فارسی راپاس بداریم

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه