خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

ستاد راهیان نور:

آمادگی خدمت رسانی به راهیان نور در همه زمینه‌ها وجود دارد

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: آمادگی خدمت رسانی به کاروان های راهیان نور حوزه های دانش آموزی، دانشجویی و مردمی در همه زمینه ها وجود دارد.

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: آمادگی خدمت رسانی به کاروان های راهیان نور حوزه های دانش آموزی، دانشجویی و مردمی در همه زمینه ها وجود دارد.

 سردار نادر ادیبی شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آمادگی لازم برای استقبال از کاروان‌های راهیان نور در یادمان‌ها، نقاط اسکان و مناطق عملیاتی فراهم شده و امیدواریم تا انتهای سال تا اوج حضور مردم در مناطق عملیاتی به سبک سال‌های قبل از شیوع کرونا ،شاهد حضور حداکثری مردم در این مناطق باشیم.

وی افزود: سفر کاروان‌های راهیان نور با اولویت استان‌های مقصد و همجوار در حوزه دانش آموزی و دانشجویان و عموم مردم برنامه‌ریزی شده و امکان سفر به صورت کاروانی و خودروی شخصی نیز به استان‌های یادمانی فراهم شده است.

سردار ادیبی اظهار داشت:سفر کاروان‌های راهیان نور بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی انجام می شود.

وی افزود: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا برای سفر راهیان نور به مناطق عملیاتی و یادمان های هشت سال دفاع مقدس با کمک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، پروتکل‌های بهداشتی سفر برای کاروان های راهیان نور تعریف شده است.

سردار ادیبی با بیان اینکه با آماده سازی زیر ساخت ها بتدریج در حال آماده سازی امکانات برای استقبال از کاروان های راهیان نور هستیم اظهار داشت: در چند روز گذشته تعدادی کاروان راهیان نور با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به مناطق عملیاتی و یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس سفر کردند و امروز نیز شاهد بخش اعظم مراسم تحلیف مجموعه سازمان جوانان هلال احمر در یادمان شهدای شلمچه بودیم.

وی در خاتمه از تلاش و کوشش کادر درمان کشور برای مقابله با کرونا و سلامت مردم قدردانی کرد.

 

منبع: ایرنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه